Europ Assistance Top Marką 2015

Finanse i gospodarka

Europ Assistance po raz kolejny została wyróżniona złotym godłem Laur Konsumenta. Podczas XI edycji ogólnopolskiego plebiscytu w kategorii usługi assistance Europ Assistance Polska zdobyła najbardziej elitarny tytuł Top Marka 2015.

Wyróżnienie przyznawane jest w oparciu o pozycję oraz dynamikę rozwoju marki w stosunku do konkurencyjnych brandów według podziału branżowego. Odznaczenie to przyznawane jest również produktom i usługom, które zdobyły największą sympatię konsumentów biorących udział w plebiscycie.

“Cieszymy się z przyznania nam tak prestiżowego wyróżnienia oraz docenienia naszej oferty i jakości świadczonych przez nas usług” – mówi Ryszard Grzelak, prezes zarządu Europ Assistance. “Wyróżnienie marki Europ Assistance jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale również zobowiązaniem do dalszego doskonalenia naszych rozwiązań oraz gwarantowania najlepszego doświadczenia naszych partnerów i klientów w obszarach: Zdrowie, Podróże, Dom i Rodzina oraz Samochód” – dodaje.

Europ Assistance jest częścią międzynarodowej grupy, w Polsce obecne od 1996 r. Jego działalność obejmuje pomoc assistance w czterech dziedzinach: podróż, zdrowie, samochód, dom i rodzina.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: