Europa funduje nagrody dla kreatywnych studentów

Finanse i gospodarka

Grupa Ubezpieczeniowa Europa została jednym z głównych sponsorów konkursu "Jak student radzi sobie z kryzysem". Dla laureatów trzech pierwszych miejsc ufunduje długoterminowe ubezpieczenia turystyczne Sport&Fun. Konkurs organizuje portal finansowy Bankier.pl.

Wspieramy młodych ludzi, angażując się w inicjatywy służące rozwojowi ich przedsiębiorczości i kreatywności, takie jak konkurs dla studentów – mówi Alicja Hamkało, rzecznik prasowy Europy.

Formuła konkursu jest prosta. Każdy żak, który ma pomysł, w jaki sposób skutecznie radzić sobie ze spowolnieniem gospodarczym, może zaprezentować go w postaci reportażu. Nowością tej edycji jest możliwość przygotowania go w formie nagrania video, zdjęć lub tekstu. Konkurs potrwa do 31 października 2012 r. Każdy uczestnik może wybrać tylko jedną formę i wziąć udział w konkursie tylko raz.

Grupa Europa włączyła się do akcji, fundując nagrodę główną dla 3 najbardziej pomysłowych żaków w postaci długoterminowych ubezpieczeń turystycznych Sport&Fun na 365 dni. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Laureat konkursu oprócz ubezpieczenia Europy, otrzyma bilet na szkolenie „The Millionaire Mind”, które odbędzie się w 2013 roku, a także miniwieżę i czytnik e-booków. Co więcej, wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane książki i programy multimedialne, kupony zniżkowe do księgarni i karty przedpłacone, w sumie ponad 30 atrakcyjnych nagród. O tym, kto najlepiej „poradził” sobie z kryzysem dowiemy się już 20 listopada br. Partnerami konkursu są Akademia Inwestora i AIESEC.

Źródło: Grupa Ubezpieczeniowa Europa

Udostępnij artykuł: