Expander umacnia pozycję na rynku produktów inwestycyjnych

Finanse i gospodarka

W połowie lipca wystartował Kwartet Gwiazd, nowy produkt strukturyzowany Expandera. Klienci zainwestowali w niego 46 mln PLN. To kolejny sukces na koncie lidera niezależnego doradztwa finansowego.

W połowie lipca wystartował Kwartet Gwiazd, nowy produkt strukturyzowany Expandera. Klienci zainwestowali w niego 46 mln PLN. To kolejny sukces na koncie lidera niezależnego doradztwa finansowego.

Kwartet Gwiazd to kolejny produkt stworzony we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Warta. Poprzednie, Salsa 2012 i Spokojna Przystań, cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Klienci zainwestowali w nie łącznie 80 mln PLN. Najnowszy produkt pobił jednak wyniki poprzednich. - W czasie miesięcznej subskrypcji, w Kwartet Gwiazd zainwestowało ponad 1260 osób. W porównaniu do poprzedniego produktu, zaufało nam więc prawie o 30% więcej klientów - mówi Piotr Nowak, Dyrektor ds. Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych firmy Expander.

130727.expander.01.550x

Bezpieczny dostęp do nowych klas aktywów

Popularność nowego produktu nie jest przypadkowa. Wyróżnia się on bowiem bezpieczeństwem, prostotą, elastycznością i wysokim udziałem w wynikach strategii. W zależności od wariantu, partycypacja w zyskach wynosi od 80 do 295%. - Kwartet Gwiazd opiera się na czterech renomowanych funduszach przychodowych: BlackRock Global Multi Asset Income Funds, JPMorgan Global Income Fund, Schroder ISF Global Multi-Asset Income oraz M&G Optimal Income Fund - tłumaczy Piotr Nowak, Expander.
- Ulokowanie w nim kapitału oznacza więc dostęp do nowych klas aktywów,  trudnodostępnych na polskim rynku.

130727.expander.02.450x

Nowy produkt już od września

Po sukcesach sprzedażowych ostatnich produktów, Expander zapowiada wprowadzenie na rynek nowej oferty. Kolejnych produktów stworzonych we współpracy z TUnŻ Warta należy spodziewać się na przełomie sierpnia i września tego roku. - Dbamy, by nasze produkty przynosiły klientom wysokie zyski, przy jednoczesnym zapewnieniu im jak najwyższego bezpieczeństwa kapitału - twierdzi Andrzej Oślizło, Prezes Zarządu Expander Advisors. - To właśnie innowacyjność i odpowiadanie na potrzeby Klientów sprawia, że nasze produkty cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Źródło: Expander

Udostępnij artykuł: