Finał akcji “Cała Polska czyta dzieciom”

Bankowość

W czwartek 22 maja 2014 r. w Kinie Centrum w Jastrzębiu Zdroju odbyło się podsumowanie akcji "Cała Polska czyta dzieciom. Bicie jest głupie. Jak mądrze kochać dziecko?"

Akcja “Cała Polska czyta dzieciom” to kampania społeczna, rozpoczęta w 2001 r., mająca na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną, tanią i przyjazną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju – psychicznego, umysłowego, społecznego i moralnego – oraz budowania zasobów wewnętrznych dziecka: kompetencji emocjonalnych i intelektualnych. Fundacja przekonuje, że czytanie dziecku dla przyjemności – 20 minut dziennie. Codziennie! – jest mądrym sposobem spędzania czasu z dzieckiem i najlepszą inwestycją w jego przyszłość.

140528.czytanie.dzieciom.150xOd trzech lat w ramach akcji prowadzony jest również projekt “Bicie jest głupie. Jak mądrze kochać dziecko?”

Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju aktywnie wspiera akcję. Podczas podsumowania akcji w Kinie Centrum w ramach podziękowania wyróżniono osoby i instytucje wspierające i uczestniczące w akcji, w tym również Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju.

140528.dyplom.350x

Źródło: www.bsjastrzebie.pl

Udostępnij artykuł: