Firmowa ŠKODA Octavia w leasingu 108%

Finanse i gospodarka

ŠKODA Octavia to jeden z najpopularniejszych samochodów w Polsce. Auto, które posiada idealny stosunek jakości do ceny, jest bardzo często wybierane przez przedsiębiorców. Teraz ŠKODA Octavia jest dostępna w promocyjnej ofercie ŠKODA Leasing 108% wraz z pakietem ŠKODA Life Plus lub pakietem serwisowym Basic.

ŠKODA Octavia to jeden z najpopularniejszych samochodów w Polsce. Auto, które posiada idealny stosunek jakości do ceny, jest bardzo często wybierane przez przedsiębiorców. Teraz ŠKODA Octavia jest dostępna w promocyjnej ofercie ŠKODA Leasing 108% wraz z pakietem ŠKODA Life Plus lub pakietem serwisowym Basic.

Tylko od stycznia do września br. zarejestrowano 7 929 sztuk modelu Octavia w Polsce (dane IBRM Samar). Samochód zajmuje drugie miejsce (po modelu Fabia) w rankingu krajowych rejestracji. W sierpniu 2013 r. bramy czeskiej fabryki w Mladá Boleslav opuściła czteromilionowa ŠKODA Octavia. Nowa generacja Škody Octavii łączy nowoczesność i elegancję z obszernym wnętrzem i imponującą funkcjonalnością. Octavia oferuje bogaty wybór jednostek napędowych. Wśród silników benzynowych znajdują się: 1.2 TSI (85 KM), 1.2 TSI (105 KM), 1.4 TSI (140 KM), 1.8 TSI (180 KM) oraz 2.0 TSI (220 KM) w wersji RS. Spośród jednostek wysokoprężnych klienci mogą wybrać 1.6 TDI (90 KM), 1.6 TDI (105 KM), 2.0 TDI (150 KM), a także 2.0 TDI (184 KM) w wersji RS. Głównymi zaletami silników są niskie spalanie i niewielka emisja CO2. Większość silników została wyposażona w system start-stop, który zapewnia ekonomiczną jazdę. Do wyboru są trzy wersje wyposażenia: Active, Ambition lub Elegance. Cechy modelu Octavia, jak i korzystny stosunek jakości do ceny sprawiają, że samochód cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

ŠKODA Octavia w Leasingu 108%

W ramach oferty ŠKODA Finance przedsiębiorcy mogą sfinansować zakup nowej ŠKODY Octavii korzystając ze ŠKODA Leasing 108%. Całkowita suma opłat 108% obowiązuje przy okresie leasingu wynoszącym 36 miesięcy, opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu 1%. Klienci mogą również wybrać inny okres leasingu (od 24 do 60 miesięcy), wysokość opłaty wstępnej (od 10% do 45%) oraz wartość wykupu (od 1% do 25%). Co ważne, promocyjna oferta leasingu łączy się z pełnymi upustami na samochody.
131101.skoda.tabela.01.600x272

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na ŠKODA Leasing 108% otrzymają gratis pakiet ŠKODA Life Plus lub pakiet serwisowy Basic. ŠKODA Life Plus to program, który pozwala na przedłużenie okresu bezproblemowego serwisowania nowego samochodu na kolejne 2 lata lub do osiągnięcia określonego limitu kilometrów (60 000 km lub 120 000 km). Pakiety serwisowe obejmują wybrane usługi w zakresie serwisowania i przeglądów auta dokonywane przez Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA.

Oferta ŠKODA Leasing 108% wraz z atrakcyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym  obejmuje wszystkie modele marki ŠKODA wyprodukowane w 2012 i 2013 r. Szczegółowe informacje nt. oferty finansowej można uzyskać w salonach lub na stronie www.skoda-auto.pl/finansowanie. Pod tym adresem dostępny jest również kalkulator, za pomocą którego można łatwo wyliczyć miesięczną ratę leasingową.
131101.skoda.octavia.02.500x325

ŠKODA Finance to oferta obejmująca finansowanie i ubezpieczenia samochodów marki ŠKODA, która została przygotowana przez Volkswagen Bank Polska (laureata prestiżowej nagrody "Złoty Bankier 2011" i "Złoty Bankier 2012" w kategorii "Najlepszy Kredyt Samochodowy" za ŠKODA Kredyt) oraz Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Marta Jarosińska
Volkswagen Bank Polska S.A.
Zespół ds. PR i komunikacji wewnętrznej

Udostępnij artykuł: