First Data Polska laureatem rankingu Perły Polskiej Gospodarki

Finanse i gospodarka

First Data Polska, właściciel marki Polcard po raz kolejny znalazł się w czołówce rankingu "Perły Polskiej Gospodarki". To już czwarte takie wyróżnienie dla  First Data Polska S.A.

First Data Polska regularnie plasuje się na czołowych miejscach rankingu, który powstaje na podstawie badań prowadzonych przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Właściciel marki Polcard zdobywał już wyróżnienia i nagrody w kategorii „Perły Duże” w latach 2007 i 2008 za pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Trzecie wyróżnienie w konkursie, którego organizatorem jest anglojęzyczny magazyn „Polish Market”, First Data otrzymała w połowie mijającego roku, tym razem w kategorii „Perły Duże” w sektorze banków i ubezpieczeń.

– Przedsiębiorstwa, które znalazły się w rankingu, zostały wnikliwie wyselekcjonowane przez ekspertów Polskiej Akademii Nauk z grona ponad dwóch tysięcy firm. Pod uwagę brali oni nie tylko wielkość przychodów, ale przede wszystkim efektywność działania i dynamikę. Dzięki temu w rankingu znalazły się firmy, które stanowią o sile polskiej gospodarki – powiedziała Krystyna Woźniak-Trzosek, redaktor naczelna magazynu „Polish Market”.

– Jesteśmy zaszczyceni z kolejnego wyróżnienia. Nasza codzienna praca i wspólny wysiłek zespołu znajduje uznanie w oczach organizatorów tak prestiżowego rankingu jakim są „Perły Polskiej Gospodarki”. Drugie w tym roku wyróżnienie motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy – skomentował Janusz Diemko, prezes zarządu First Data Polska.

Udostępnij artykuł: