FM Bank – partner w biznesie – teraz oferuje opiekę prawną

Bankowość

FM Bank nie tylko udzieli przedsiębiorcy kredytu, ale też obejmie opieką prawną każdego przedsiębiorcę, który zostanie Klientem banku. W FM Banku prowadzący własną działalność mogą liczyć na znacznie więcej niż standardowe produkty bankowe, a w oddziale, obok bankowego doradcy spotkają prawnika.

FM Bank nie tylko udzieli przedsiębiorcy kredytu, ale też obejmie opieką prawną każdego przedsiębiorcę, który zostanie Klientem banku. W FM Banku prowadzący własną działalność mogą liczyć na znacznie więcej niż standardowe produkty bankowe, a w oddziale, obok bankowego doradcy spotkają prawnika.

-Tym razem skoncentrowaliśmy się na unikalnych usługach, które są dostępne tylko w FM Banku - wyjaśnia Piotr Górski, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za sprzedaż - Niestandardowe usługi dodane do typowo bankowych usług to nowość na rynku. Nasza ideą jest zgodnie z naszym hasłem "partnerstwo w finansach".

Chcemy być dla naszych Klientów wsparciem nie tylko finansowym, ale zapewniać wszelką możliwą pomoc w prowadzeniu biznesu. Przedsiębiorca może dzięki temu przerzucić na nas obowiązki i skupić się na działaniach typowo biznesowych, takich jak zdobywanie rynku czy rozwój biznesu, a w razie kłopotów np. z niesłownymi kontrahentami zwrócić się do nas - dodaje.

Co jest celem wprowadzenia Pakietów Prawnych?

Celem Pakietów Prawnych jest pomoc Przedsiębiorcy w rozwiązywaniu bieżących problemów, z którymi styka się na co dzień przy prowadzeniu działalności gospodarczej - w taki sposób, aby mógł on się skoncentrować na "swoim biznesie". Pakiety Prawne zapewnią Firmie stały dostęp do fachowej wiedzy prawniczej.

 • Pozbądź się długów
 • Wzywaj do zapłaty
 • Odraczaj płatności
 • Negocjuj umowy
 • Poradź się prawnika!

Usługa Prawna PPP

Obejmuje stały dostęp do telefonicznych konsultacji prawnych natychmiast po wystąpieniu problemu. Ta usługę oferujemy również w wersji z opinią prawną.

 • Załóż Firmę z FM Bank

  Usługa jest skierowana do osób zamierzających założyć działalność gospodarczą. Optymalizuje bezpieczeństwo organizacji przedsiębiorstwa.
 • Parasol Ochronny

  W ramach Usługi udostępniamy zestaw gotowych instrumentów wykorzystywanych w celu ochrony firmy przed nieuczciwymi kontrahentami.
 • Wyprawka dla Przedsiębiorcy PPP

  W ramach usługi przedsiębiorca otrzymuje poradnik "Dbaj o swój biznes" - przygotowany specjalnie dla osób zamierzających zoptymalizować koszty i ryzyka prowadzenia firmy.
 • Skuteczna Windykacja PPP

  Usługa umożliwia dochodzenie roszczeń wobec nierzetelnych kontrahentów, nawet niewielkich wartościowo należności. W jej ramach oferujemy także wezwania do zapłaty sygnowane przez radcę prawnego.
 • Dodatkowe Opinie Prawne PPP

  W ramach tej usługi oferujemy otrzymanie pisemnej opinii prawnej.
 • Pakiet Komfortowy

  W ramach tego pakietu obsługujemy Klientów VIP. Jest on przeznaczony dla każdego, kto potrzebuje stałego doradztwa prawnego w pełnym zakresie.

FM Bank jest wyspecjalizowany w świadczeniu usług dla drobnych przedsiębiorców, to obliguje nas do wyjątkowego podejścia i zrozumienia potrzeb osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Będziemy zatem wzbogacać naszą ofertę w tego typu usługi jak pakiety prawne - dodaje Piotr Górski.

Źródło: FM Bank S.A.

Udostępnij artykuł: