Forum Liderów Banków Spółdzielczych: Nie wróżyć, policzyć!

NBS 2009/10

Jak powiększać kapitały własne i udziały w rynku? Czy jest potrzebna integracja biznesowa zrzeszeń? Jakie są skuteczne strategie na trudne czasy? Odpowiedzi szukali uczestnicy Forum Liderów Banków Spółdzielczych, które zorganizował ZBP przy współpracy zrzeszeń Banku BPS, GBW i MR Banku.

– W naszych strategiach nie brakuje odwołań do współdziałania, ale realizujemy swoje przedsięwzięcia samodzielnie, dążąc do osiągnięcia własnych celów – mówi Teresa Kudlicka, prezes Banku Spółdzielczego w Płońsku. – Działanie w myśl każdy sobie rzepkę skrobie, nie zapewni sukcesu. Warto sięgnąć po rozwiązania sprawdzone w innych krajach, zerwać ze stereotypami z końca XX w. o okienkach kasowych i potrzebie istnienia kilku zrzeszeń, zwłaszcza że nie znalazły one pozytywnego potwierdzenia w praktyce.

Ile płacimy za… różnorodność?

Spada udział sektora spółdzielczego w ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: