Forum Przedsiębiorców „Nowe światy – ekspansja szansą na rozwój”

Polecamy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Forum Przedsiębiorców "Nowe światy - ekspansja szansą na rozwój", które odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Forum Przedsiębiorców "Nowe światy - ekspansja szansą na rozwój", które odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Grant Thorton.

Polskie przedsiębiorstwa prywatne dynamicznie rosną. Skala działania firm i wielkość rodzimego rynku, stają się jednak często barierą w rozwoju dla wielu krajowych przedsiębiorstw. Dobrym rozwiązaniem wydaje się wejście na nowe rynki i ekspansja zagraniczna. Mając na uwadze te wyzwania, właściciele firm, liderzy opinii, eksperci oraz praktycy biznesu, zgromadzeni na Forum będą dyskutować oraz wymieniać się doświadczeniami na temat zdobywania nowych rynków. Omówią także w sposób kompleksowy wybrane zagadnienia dotyczące skutecznego zarządzania i ekspansji, które mają szczególny wpływ na obecną i przyszłą aktywność oraz rozwój prywatnej przedsiębiorczości w Polsce.

O tym jak mądrze wchodzić na nowe rynki i z sukcesem rozwijać swoje przedsiębiorstwa zagranicą, będą rozmawiać znani eksperci oraz praktycy biznesu. Na zakończenie Forum, podczas uroczystej gali, zostaną ogłoszone wyniki Konkursu "Dynamiczny Przedsiębiorca".

Chcąc wziąć udział w Konkursie należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmowane będą do 27 marca 2015 roku.

Wszystkie materiały oraz dokumenty dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia: www.forumprzedsiebiorcowgt.pl 

Organizację Forum wspierają m.in.: Fundacja Firmy Rodzinne, Klub Polskiej Rady Biznesu, Konfederacja Lewiatan, Krajowa Izba Gospodarcza.

Przedsięwzięcie objęte patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Udostępnij artykuł: