Forum Technologii Bankowych | Wydanie Specjalne | Od Redaktora – Technologia zdała egzamin

BANK 2020/08

Fot. ZBP

Bardzo jestem ciekaw, ile osób spośród Państwa na przestrzeni ostatnich trzech, może czterech miesięcy odpowiadała sobie na nurtujące nas pytania – NIE WIEM. A przecież powinniśmy wiedzieć. Bo szefowie wielkich technologicznych firm, banków, redaktorzy naczelni wielkich mediów muszą wiedzieć. Nie mogą tak po prostu, jako liderzy w swoich obszarach, stanąć przed współpracownikami i odpowiadać na ich pytania krótkim stwierdzeniem – nie wiem.

Nie wiem, jak będzie wyglądała sytuacja epidemiczna w Polsce, Europie świecie na koniec bieżącego roku, wiosną roku 2021 czy latem 2022.

Nie wiem, czy cały świat mimo usilnych wysiłków WSZYSTKICH znajdzie szczepionkę na COVID-19, upora się z tym diabelskim wirusem.

Nie wiem, czy czeka nasz kolejny lockdown na jesieni – zamknięte miasta, firmy, usługi.

Nie wiem, jak będzie wyglądała gospodarka na świecie, może w recesji, może w kryzysie, może w głębokiej zapaści za pół roku, rok, dwa lata.

Przyznaję, że ja też nie wiedziałem, że będę oddawał w Państwa ręce dopiero w sierpniu bieżącego roku specjalne wydanie „Miesięcznika Finansowego BANK” przy okazji Kongresu Forum Technologii Bankowych.

Przecież miało być zupełnie inaczej. Mieliśmy spotkać się na łamach miesięcznika, jak co roku, w kwietniu, snuliśmy plany na bliższą i dalszą przyszłość. Każdego dnia z zapałem, ale też nieco organicznie, zmienialiśmy otaczający nas świat w kierunku nowych technologii, bardziej przyjaznych bankom, bardziej przyjaznym ludziom. Tak miało być i nagle – BACH!.

Zamknię...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: