Forum Usług Płatniczych 2018 – Ostatnie chwile na zgłoszenie udziału

Wydarzenia

Już 16 października w hotelu Novotel Warszawa Airport odbędzie się VII edycja Forum Usług Płatniczych.

Już 16 października w hotelu Novotel Warszawa Airport odbędzie się VII edycja Forum Usług Płatniczych.

Już 16 października w hotelu Novotel Warszawa Airport odbędzie się VII edycja Forum Usług Płatniczych 2018 www.aleBank.pl/FUP #ForumUP #ZBP @MiesiecznikBANK

Prelegenci Forum przypomną uczestnikom główne etapy rozwoju polskiego systemu płatniczego, a także wskażą nowe kierunki jego rozwoju. W 2018 r. w życie weszła Dyrektywa PSD 2. Uczestnicy panelu poświęconemu tej regulacji dyskutować będą o praktycznej stronie dostosowania się do zapisów prawa zaimplementowanego w polskiej ustawie o usługach płatniczych. O potencjale i wyzwaniach rozmawiać będą przedstawiciele różnych podmiotów zaangażowanych w rewolucję na runku płatności.

W czasach transformacji cyfrowej, zwykłe płatności elektroniczne to za mało. Dostawcy usług płatniczych oferują rozwiązania, w których płatności realizowane są w tle, a konsumenci w ofertach banków szukają usługi dodatkowych, które coraz częściej stają się istotnym elementem konkurowania banków. Podczas panelu kampanii Warto Bezgotówkowo zaprezentowane zostaną wyniki badania nt. lokalnych uwarunkowań akceptacji i stosowania płatności bezgotówkowych w Polsce.Główne zagadnienia:
  • Usługi płatnicze – podsumowanie i perspektywy na przyszłość
  • PSD 2 – potencjał i wyzwanie
  • Gdy płatności to za mało: usługi dodatkowe jako istotny element nowego modelu bankowości elektronicznej
  • Mobilna bankowość i świat e-commerce – symbioza idealna. Trendy w płatnościach - płatność w tle
  • WARTO BEZGOTÓWKOWO
Serdecznie zapraszamy!Więcej informacji oraz rejestracja: www.aleBank.pl/FUP
Udostępnij artykuł: