GetBack z nowym prezesem

Kadry

Rada nadzorcza GetBack w restrukturyzacji powołała Przemysław Dąbrowskiego na prezesa zarządu oraz Magdalenę Nawłokę na członka zarządu, podała spółka.

Logo GetBack
Źródło: Materiały prasowe GetBack

Rada nadzorcza GetBack w restrukturyzacji powołała Przemysław Dąbrowskiego na prezesa zarządu oraz Magdalenę Nawłokę na członka zarządu, podała spółka.

Rada nadzorcza #GetBack w restrukturyzacji powołała Przemysław Dąbrowskiego na prezesa zarządu oraz Magdalenę Nawłokę na członka zarządu

Jednocześnie RN delegowała Paulinę Pietkiewicz do czasowego (tj. 22 maja - 21 sierpnia 2018 r.) wykonywania czynności członka zarządu w restrukturyzacji odpowiedzialnego za pion zapewnienia zgodności (compliance)."Emitent jednocześnie informuje o tym, że rada nadzorcza GetBack S.A. w restrukturyzacji na posiedzeniu w dniu 22 maja 2018 r. powołała pana Przemysława Dąbrowskiego na stanowisko prezesa zarządu GetBack S.A. w restrukturyzacji oraz panią Magdalenę Nawłokę na stanowiska członka zarządu GetBack S.A. w restrukturyzacji" - czytamy w komunikacie.

Dąbrowski został powołany na członka zarządu 17 kwietnia br. - do pełnienia tej funkcji od 25 kwietnia.Wówczas także rada nadzorcza odwołała ze skutkiem natychmiastowym Konrada Kąkolewskiego z funkcji prezesa oraz ze składu zarządu GetBack. Rada oddelegowała Kennetha Williama Maynarda, przewodniczącego RN do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu oraz członka zarządu GetBack na okres do 15 czerwca.Czytaj także: GetBack: Kenneth Maynard złożył rezygnację z funkcji p.o. prezesa >>>Magdalena Nawłoka posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w pracy w takich sektorach, jak: sektor finansowy i sektor wytwórczy. Pełniła funkcję członka zarządu między innymi w takich instytucjach, jak: PZU Życie S.A, PZU S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Generali S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A., Kopex S.A. Magdalena Nawłoka uczestniczyła także w procesie restrukturyzacji Grupy Kopex, podano w dzisiejszym komunikacie.

Paulina Pietkiewicz została 22 maja br. powołana w skład rady nadzorczej GetBack.GetBack S.A. jest polską spółką zarządzania wierzytelnościami. Powstała w lutym 2012 roku, zaś od marca 2014 r. grupa jest obecna także na rynku rumuńskim. W lipcu 2017 r. spółka zadebiutowała na GPW.

Źródło: ISBnews

Udostępnij artykuł: