Getin Noble Bank i CRIF łączą siły

Z rynku

Getin Noble Bank i CRIF rozpoczynają współpracę w celu dalszego zwiększenia satysfakcji klientów banku w obszarze działań związanych z podejmowaniem decyzji kredytowych, podał bank.

Getin Noble Bank - Logo
Getin Noble Bank - Logo (źródło: Getin Noble Bank)

Getin Noble Bank i CRIF rozpoczynają współpracę w celu dalszego zwiększenia satysfakcji klientów banku w obszarze działań związanych z podejmowaniem decyzji kredytowych, podał bank.

#GetinNobleBank wybrał rozwiązanie StrategyOne firmy #CRIF, które pozwoli zautomatyzować i ujednolicić procesy decyzyjne oraz zmniejszyć ryzyko kredytowe

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym podejmowanie szybkich decyzji i optymalizowanie ryzyka każdej transakcji jest kluczowe. Jest to szczególnie istotne w przypadku sektora bankowego, którego klienci stale zwiększają swoje oczekiwania w zakresie jakości usług, w tym czasu na decyzję przy składaniu wniosku o pożyczki.Z tego powodu Getin Noble Bank postanowił połączyć siły z CRIF, międzynarodowym liderem w dziedzinie informacji kredytowej i biznesowej, analityki predykcyjnej i rozwiązań technologicznych w tym obszarze. Celem tej współpracy jest wypracowanie efektywnych procesów dla jednolitego podejścia do zarządzania ryzykiem kredytowym.Więcej wiadomości o Getin Noble Bank >>>

Getin Noble Bank wybrał rozwiązanie StrategyOne firmy CRIF

Getin Noble Bank wybrał rozwiązanie StrategyOne firmy CRIF, które pozwoli bankowi zautomatyzować i ujednolicić procesy decyzyjne, zmniejszyć ryzyko kredytowe, a jednocześnie zapewnić szybszą i jeszcze sprawniejszą obsługę klientów. Korzystając ze StrategyOne, Getin Noble Bank będzie w stanie samodzielnie konfigurować własne strategie kredytowe i w pełni zautomatyzować procesy decyzyjne.Silnik decyzyjny StrategyOne jest obecnie wykorzystywany przez 140 klientów na całym świecie i jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i rozwoju CRIF w obszarze zarządzania ryzykiem kredytowym.

 - Getin Noble Bank przeprowadził dokładną analizę potencjalnych partnerów związanych z planowaną transformacją. Zdecydowaliśmy się wybrać CRIF na podstawie elastyczności i sprawdzonej niezawodności StrategyOne, które mamy nadzieję wykorzystać w naszych nadchodzących projektach - powiedział Marcin Romanowski, Członek Zarządu Getin Noble Banku odpowiedzialny za ryzyko kredytowe.- CRIF jest dumny z tego, że został wybrany przez Getin Noble Bank jako jego kluczowy partner w realizacji tego projektu. Umowa ta łączy wizję Getin Noble Bank z innowacjami i unikalnymi możliwościami oraz najlepszymi praktykami globalnymi CRIF w zarządzaniu ryzykiem kredytowym -  skomentowała Silvia Ghielmetti, dyrektor zarządzająca CRIF S.P.A.
Źródło: Getin Noble Bank
Udostępnij artykuł: