Gold Finance daje zarobić swoim klientom

Finanse i gospodarka

Wszyscy, którzy polecą doradców Gold Finance swoim znajomym mają szansę na zdobycie atrakcyjny nagród finansowych. "Konkurs na rekomendację" innowacyjny pomysł Gold Finance, który doradca realizuje wspólnie z BRE Bankiem.

Wszyscy, którzy polecą doradców Gold Finance swoim znajomym mają szansę na zdobycie atrakcyjny nagród finansowych. "Konkurs na rekomendację" innowacyjny pomysł Gold Finance, który doradca realizuje wspólnie z BRE Bankiem.

"Nasz model biznesowy opiera się dużym stopniu na rekomendacjach klientów, dlatego od dawna pracowaliśmy nad rozwiązaniem, dzięki któremu będzie mogli wynagrodzić osoby, które polecają nas  znajomym" - mówi Łukasz Bińka, Prezes Zarządu Gold Finance.

Konkurs na rekomendację, jest pomysłem Gold Finance na szczególne wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej lojalnych klientów. Każdego miesiąca pierwszych 100 uczestników programu lojalnościowego, którzy polecą ofertę Gold Finance innym osobom, a te za pośrednictwem Gold Finance wezmą kredyt hipoteczny, gotówkowy czy wykupią produkt oszczędnościowy,  może otrzymać nawet 500 zł premii, które wpłacone zostaną na specjalną kartę przedpłaconą Gold Club wydawaną przez BRE Bank. Na koniec trwania konkursu, czyli w grudniu 2013 r., osoba, która zgromadziła na swoim koncie najwięcej rekomendacji, otrzyma premię specjalną, czyli 1000 zł. Pieniądze zgromadzone na karcie można przeznaczyć na dowolny cel, np. na zakupy w Internecie czy w tradycyjnych sklepach. Można również dokonać wypłaty tych środków w każdym bankomacie. Dodatkowo, każdy użytkownik karty może skorzystać z pakietu atrakcyjnych zniżek w ramach programu rabatowego BRE Banku.

"Rekomendacja znajomych czy rodziny to często jeden z najważniejszych kryteriów, którym kierujemy się dokonując zakupu czy podejmując ważną dla nas decyzję. To  właśnie w znaczący sposób wpływa na popularność i duże zainteresowanie klientów naszym programem" -  dodaje Prezes Zarządu Gold Finance, Łukasz Bińka. Obecnie w programie zarejestrowanych jest 500 uczestników, a ich liczba sukcesywnie rośnie z miesiąca na miesiąc.  Najbardziej lojalnych klientów poznamy pod koniec grudnia 2013 roku. Więcej szczegółów na temat programu lojalnościowego dostępnych jest na stronie http://www.goldfinance.pl/karta-gold-club

Udostępnij artykuł: