Gothaer z Symbolem Niezawodnych Ubezpieczeń 2013

Finanse i gospodarka

Gothaer został wyróżniony nagrodą Symbol Niezawodnych Ubezpieczeń w ramach III edycji ogólnopolskiego programu promocyjnego prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Symbol Niezawodnych Ubezpieczeń 2013 to ogólnopolski program promocyjny i wizerunkowy, którego celem jest wyszukanie i docenienie instytucji i firm, które mogą pochwalić się sukcesami w swojej branży.

„Otrzymane wyróżnienie potwierdza, że ubezpieczenia, w których ochrona jest dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów, przekłada się na wzrost ich satysfakcji z proponowanych przez nas produktów” – mówi Anna Materny, dyrektor Biura Ubezpieczeń Detalicznych Goather. „Ambicją Gothaer jest pokazanie klientom, że ubezpieczenia nie muszą być trudne. Jesteśmy dumni, że nasze starania, by oferować zrozumiałe, proste, a przede wszystkim niezawodne w każdej sytuacji ubezpieczenia, zostały docenione” – dodaje.

To trzecie wyróżnienie przyznane Gothaer w tym roku. Wcześniej firma została uhonorowana Laurem Konsumenta – Odkrycie 2013 w kategorii ubezpieczenia komunikacyjne oraz otrzymała nagrodę Debiut Roku w ramach plebiscytu Konsumencki Lider Jakości.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń

Udostępnij artykuł: