GPW zawiesiła obrót akcjami Arts Alliance

Gospodarka

Budynek Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie
Źródło: Beax via Wikimedia Commons [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) or CC BY-SA 2.5-2.0-1.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5-2.0-1.0)]

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) podjął uchwałę w sprawie zawieszenia obrotu na rynku NewConnect akcjami Arts Alliance GK w związku z nieprzekazaniem raportu rocznego za 2018 rok, podała spółka.

Zarząd @GPW_WSExchange podjął uchwałę w sprawie zawieszenia obrotu na rynku #NewConnect akcjami Arts Alliance GK w związku z nieprzekazaniem raportu rocznego za 2018 r.

„W związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu raportu rocznego za 2018 rok, zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie postanowił zawiesić obrót akcjami emitenta do końca drugiego dnia obrotu następującego po dniu, w którym emitent przekaże do publicznej wiadomości raport roczny za 2018 rok, w trybie i na warunkach obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect” – czytamy w komunikacie.

Więcej najnowszych wiadomości o GPW >>>

Arts Alliance (dawniej Midven) to notowana na NewConnect grupa kapitałowa składająca się ze spółek gamingowych. W jej skład wchodzą: Kool2Play S.A., Kool Things oraz Prime Bit Games S.A. (ostatnia notowana na rynku NewConnect). Strategią działania firmy jest współfinansowanie produkcji gier w ramach synergii w obszarze spółek portfelowych czy też angażowanie się w ciekawe projekty z segmentu gier.

 

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: