Gratka dla fanów nowości

Bankowość

Słyszeliście już Państwo o usłudze CashBack? To gratka dla fanów nowości. Usługa została uruchomiona w GBS Banku i jest przeznaczona dla wszystkich kart debetowych zrzeszenia Banku BPS, zarówno dla klientów detalicznych, biznesowych jak i rolników.

Słyszeliście już Państwo o usłudze CashBack? To gratka dla fanów nowości. Usługa została uruchomiona w GBS Banku i jest przeznaczona dla wszystkich kart debetowych zrzeszenia Banku BPS, zarówno dla klientów detalicznych, biznesowych jak i rolników.

O co chodzi w jej funkcjonalności?

To nowoczesna usługa, dzięki której można wypłacić gotówkę przy okazji płacenia za zakupy kartami debetowymi Grupy BPS w oznaczonych punktach handlowo - usługowych np. w supermarkecie czy stacji benzynowej.

Oferujemy w naszym banku usługę CashBack, ponieważ wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów, dla ich wygody i poczucia komfortu. Umożliwia ona podjęcie gotówki przy okazji płacenia kartą za zakupy w kasie sklepowej lub na stacji benzynowej. - mówi Justyna Filipiak, starszy specjalista zespołu rozwoju produktów w GBS Banku - Gotówkę można pobierać wielokrotnie w ciągu jednego dnia, zawsze podczas dokonywania zakupów w punktach oznaczonych specjalnym logo CashBack. Usługa ta umożliwia w prosty i szybki sposób dostęp do pieniędzy bez konieczności korzystania z bankomatu lub wizyty w banku, no i jest przede wszystkim niedroga.

W ramach usługi cashback można jednorazowo wypłacić 200 zł w przypadku kart Visa lub lub 300 zł w przypadku kart MasterCard, niezależnie od wysokości kwoty, jaką zapłacimy za zakupy. Warunkiem wypłaty jest jednoczesne dokonanie płatności bezgotówkowej, należy jednak pamiętać, że nie jest możliwa sama wypłata gotówki.

Jakie są zalety usługi CashBack?

Przede wszystkim jest to wygodny sposób na wypłatę gotówki z rachunku bankowego bez konieczności szukania bankomatu. A także większy dostęp do swoich pieniędzy poprzez sieć punktów handlowo - usługowych, w których można wypłacić gotówkę oraz oszczędność czasu. Ponieważ w jednym miejscu dokonuje się zakupu oraz wypłaty potrzebnych środków.

Z usługi cashback można skorzystać niezależnie od wielkości samego zakupu opłacanego kartą. Można korzystać również wielokrotnie w ciągu dnia - za każdym razem, gdy płacimy kartą za zakupy w punktach oznaczonych logo cashback.

Pamiętajcie o swoim dziennym limicie wypłat!

Liczba punktów oferujących cashback systematycznie wzrasta. We wszystkich punktach oferujących tę usługę przy wejściu lub przy kasie znajdują się naklejki - symbole cashback.

Jak korzystać z usługi cashback?

Płacąc kartą Visa lub MasterCard za zakupy w kasie wystarczy poprosić kasjera o wypłacenie w ramach usługi cashback żądanej kwoty - do wysokości 200 lub 300 złotych. Transakcję potwierdzamy składając podpis na wydruku lub wprowadzając kod PIN; na rachunku kwota wypłaty i zakupów będą wykazane oddzielnie - warto upewnić się, że te kwoty się zgadzają, a my otrzymaliśmy właściwą sumę. Przy potwierdzaniu transakcji kasjer może poprosić dodatkowo o parafkę przy kwocie wypłaty gotówki.

Jedynym ograniczeniem jest wysokość limitu ustanowionego dla naszej karty, do którego doliczane są transakcje cashback.

Usługa cash back jest bardzo popularna szczególnie wśród klientów supermarketów, gdzie jest świadczona wraz z co czwartą transakcją.

Opłata za wypłatę gotówki w ramach usługi cashback wynosi tylko 2 zł.

Źródło: Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku

Udostępnij artykuł: