Grupa BPS: kalkulator subwencji PFR już działa w serwisie internetowym

Bankowość spółdzielcza / Firma

W internetowym serwisie skierowanym do Klientów Banków Spółdzielczych pod adresem www.grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow, Bank BPS uruchomił Kalkulator, za pomocą którego przedsiębiorcy ubiegający się o wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR mogą wyliczyć maksymalną dla siebie wysokość subwencji.

W internetowym serwisie skierowanym do Klientów Banków Spółdzielczych pod adresem www.grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow, Bank BPS uruchomił Kalkulator, za pomocą którego przedsiębiorcy ubiegający się o wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR mogą wyliczyć maksymalną dla siebie wysokość subwencji.

#GrupaBPS: W specjalnym serwisie internetowy Klienci znajdą m.in. informację o bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez #PFR dla przedsiębiorców #BankiSpółdzielcze #TarczaFinansowaPFR #Koronawirus #Przedsiębiorcy @Grupa_PFR

Kalkulator dostępny jest również bezpośrednio pod adresem: https://grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow/kalkulator

Kompedium informacji dla firm

W serwisie Klienci znajdą wiele materiałów informacyjnych dotyczących wsparcia oferowanego przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz instytucje państwowe, w tym m.in.:

1. Informacje na temat Tarczy Finansowej PFR:

‒ o warunkach finansowania dla mikro i MŚP;

‒ linki do dokumentów: „Najczęściej zadawane pytania” oraz „Przewodnika dla mikro, małych i średnich firm”;

‒ kalkulator, za pomocą którego przedsiębiorcy mogą wyliczyć w jakiej wysokości mogą otrzymać wsparcie finansowe z PFR;

Zobacz więcej najnowszych wiadomości o wpływie koronawirusa na gospodarkę >>>

‒ dokument „Jak określić liczbę pracowników, aby ustalić czy firma należy do grupy mikrofirm lub MŚP oraz jak określić liczbę pracowników w celu ustalenia wysokości subwencji dla mikrofirmy, a następnie jej częściowego umorzenia?”;

‒ informację jak się przygotować do złożenia wniosku;

‒ informację o bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez PFR dla przedsiębiorców.

2. Informacje o wybranych aspektach Tarczy Antykryzysowej.

3. Przydatne linkiwskazanie na strony internetowe, zawierające istotne informacje
o programach pomocowych

4. Szkolenia – informacje o webinariach i innych dostępnych formach edukacji, pozwalających zdobyć wiedzę w tematyce pomocowej.

Serwis jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany.

Bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter >>>

O Grupie BPS

Grupa BPS to największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Tworzy je 327 Banków Spółdzielczych zrzeszonych z Bankiem BPS.

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS to ponad 2300 placówek, z dostępem do ponad 4000 bezprowizyjnych bankomatów w całej Polsce dla swoich klientów. Banki Spółdzielcze z Grupy BPS obsługują klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.

Oferują produkty i usługi finansowe dostosowane do potrzeb lokalnych społeczności, w których działają. Grupa BPS oferuje usługi finansowe w zakresie obsługi maklerskiej, faktoringu, leasingu oraz funduszy inwestycyjnych. Więcej na www.grupabps.pl.

O Banku BPS

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą Centrali w Warszawie, działa na polskim rynku od 1992 roku. Zrzeszając 326 Banków Spółdzielczych, tworzy największe zrzeszenie w Polsce. Łączy funkcje banku zrzeszającego oraz komercyjnego.

Poprzez sieć liczącą 35 placówek oferuje produkty finansowe dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Bank BPS S.A. oraz banki spółdzielcze to instytucje prospołeczne i silnie zaangażowane w działalność na rzecz swoich lokalnych środowisk. Więcej na www.bankbps.pl.

Źródło: Grupa BPS
Udostępnij artykuł: