Grupa DSS dostarczy kruszywa o wartości 25,3 mln zł na budowę A1

Finanse i gospodarka

DSS oraz KKSM dostarczą kruszywa o wartości 25,3 mln zł Przedsiębiorstwu Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A., wchodzącemu w skład konsorcjum odpowiedzialnego za dokończenie budowy 64 kilometrów autostrady A1. Zgodnie z umową całość dostaw zostanie zrealizowana jeszcze w tym roku.

– DSS i KKSM pomimo okresu wakacyjnego pracują pełną parą. Po spływających do nas zamówieniach widać wyraźnie, że zaległości w inwestycjach, spowodowane bardzo długim okresem zimowym, są stopniowo nadrabiane – mówi Mariusz Roman, prezes Zarządu DSS.

– Fakt, że po raz kolejny kruszywo z DSS i KKSM trafi na istotną dla całej Polski budowę, nie tylko potwierdza ponadprzeciętną jakość produkowanych przez nas materiałów, ale jest również bardzo prestiżowy dla Grupy – dodaje Maksymilian Kostrzewa, prezes Zarządu KKSM oraz członek Zarządu DSS.

Jest to już kolejna znacząca umowa zawarta przez spółki z Grupy DSS w ostatnim okresie – wcześniej informowała ona m.in. o kontraktach na dostawę kruszyw dla Polimeksu-Mostostal i Dragados – Pol-Aqua.

– Bardzo wysoka jakość kruszyw pomaga nam z jednej strony utrzymywać ciągłą współpracę ze stałymi klientami, a z drugiej – pozyskiwać nowych, perspektywicznych odbiorców, do których zalicza się PBDiM Kobylarnia z grupy Mirbud. Zawieramy też bardzo dużo mniejszych kontraktów. Co prawda w dalszym ciągu sytuacja na rynku, zwłaszcza jeśli chodzi o kształtowanie się cen, jest daleka od ideału, ale jestem przekonany, że najgorsze mamy już za sobą – podsumowuje Maksymilian Kostrzewa.

Źródło: Grupa DSS

Udostępnij artykuł: