Grupa Napollo z nowym dyrektorem

Kadry

Katarzyna Rzetecka objęła nowo utworzone stanowisko dyrektora działu Projektów Komercyjnych w Grupie Napollo, która jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Działa na terenie całym kraju.

Katarzyna Rzetecka na rynku nieruchomości działa od wielu lat. Ma doświadczenie w dziedzinie rozwoju globalnych marek na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. Przez ponad 7 lat związana była ze spółkami AmRest Holdings SE. Odpowiadała za rozwój KFC, Pizza Hut, Starbucks, Burger King z portfela AmRest w Polsce, Rosji oraz na Bałkanach, piastując odpowiednio stanowiska Real Estate Manager, Senior Real Estate Manager, a następnie Real Estate Director.

W Grupie Napollo będzie odpowiadała za pracę dwóch działów związanych z przygotowaniem oraz komercjalizacją projektów handlowych Napollo – Działu Komercjalizacji oraz Działu Rozwoju.

– Dołączyłam do Grupy Napollo w kluczowym momencie. Firma stawia sobie ambitne plany przyśpieszenia rozwoju formatu Centrum Zakupów w centralnej i południowej Polsce, w formule małych i średniej wielkości parków lub centrów handlowych – powiedziała Katarzyna Rzetecka. Stawiamy na lokalizacje w centrach miast satelickich dużych aglomeracji oraz centrach wielkich osiedli mieszkaniowych. Są to obecnie bardzo atrakcyjne inwestycyjnie miejsca, zatem pozyska je ten kto ma doskonałą organizację oraz szybką ścieżkę decyzyjną. Jeszcze większa synergia dwóch działów, którymi obecnie kieruję, jest jednym z ważniejszych elementów budowania przewagi konkurencyjnej, umożliwiającym prowadzenie kilku procesów na ścieżce inwestycyjno – komercyjnej równolegle, a nie konsekutywnie.

Katarzyna Rzetecka jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Ludwig Maximilians Universitaet w Monachium.

źródło: www.propertynews.pl

Udostępnij artykuł: