Grzegorz Zawada nowym dyrektorem Domu Maklerskiego PKO BP

Kadry

Grzegorz Zawada zostanie nowym dyrektorem Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego. Obowiązki obejmie 1 września 2019 roku, podał bank.

Dom Maklerski PKO Bank Polski S.A.

Grzegorz Zawada zostanie nowym dyrektorem Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego. Obowiązki obejmie 1 września 2019 roku, podał bank.

Grzegorz Zawada jest jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych menadżerów na polskim rynku kapitałowym #PKOBP @PKOBP

"Grzegorz Zawada jest jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych menadżerów na polskim rynku kapitałowym. W latach 2011-2014 pełnił już funkcję szefa Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego. W tym okresie Dom Maklerski PKO BP dołączył do grona czołowych instytucji działających na polskim rynku. W kolejnych latach, jako członek zarządu, Grzegorz Zawada był związany z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie oraz z Polskim Funduszem Rozwoju. W ostatnim czasie pracował dla giełdy Tadawul w Arabii Saudyjskiej, gdzie pełnił funkcję dyrektora odpowiedzialnego za realizację strategii spółki" - czytamy w komunikacie.Więcej wiadomości o Grupie PKO BP >>>

Grzegorz Zawada staje na czele domu maklerskiego, który jest jednym z liderów na polskim rynku. Obecnie jest liderem na rynku wtórym akcji i obligacji, a także transakcji na rynku pierwotnym. Oprócz szerokiej oferty proponuje klientom największą sieć sprzedaży usług maklerskich w Polsce, podkreślono w materiale.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Aktywa razem banku wyniosły 324,25 mld zł na koniec 2018 r. Akcje banku od listopada 2004 r. notowane są na GPW.
Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: