Gwarantowany zysk na Lokacie Gwarantowanej w FM Banku

Bankowość

Bankowcy z FM Banku przygotowali ciekawy i dobrze oprocentowany depozyt z dzienną kapitalizacją odsetek.

Bankowcy z FM Banku przygotowali ciekawy i dobrze oprocentowany depozyt z dzienną kapitalizacją odsetek.

FM Bank idąc naprzeciw wchodzącym zmianom w naliczaniu podatku od zysków kapitałowych wprowadza Lokatę Gwarantowany Zysk, która da taki sam zysk niezależnie od zmiany Ordynacji podatkowej wchodzącej w życie w dniu 31 marca 2012r

FM Bank, jak zwykle, dołoży wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z atrakcyjnej oferty depozytowej. Korzystne oprocentowanie lokaty Gwarantowany Zysk pozwoli na dalsze pomnażanie oszczędności z sukcesem - komentuje Piotr Górski Wiceprezes Zarządu FM Banku.

Słowo-klucz, jakie pada w odniesieniu do tej lokaty, brzmi: optymalizacja zysków. Za takim sformułowaniem kryje się specjalna konstrukcja prawna tego depozytu. Lokata gwarantuje klientowi utrzymanie zysków z tytułu oprocentowania depozytów na poziomie analogicznym do poziomu z dnia zawarcia umowy, niezależnie od zmiany w przepisach Ordynacji podatkowej wchodzącej w życie w dniu 31 marca 2012 r, tzn., że od tegoż dnia oprocentowanie depozytów klienta zostanie podwyższone do takiej stawki, aby po odprowadzeniu podatku otrzymywał on do dyspozycji odsetki w takiej samej wysokości jak przed wejściem w życie zmiany Ordynacji podatkowej, o której mowa powyżej.

120112.fm.bank.01.500x

W momencie wejścia w życie zmian Ordynacji podatkowej, tj. od 31.03.2012r. FM Bank podwyższy oprocentowanie Lokaty Gwarantowany Zysk do 7.51% na 6M oraz 7.01% na 12 M, co oznacza, że zysk klienta nie ulegnie zmianie.

120112.fm.bank.02.500x

KORZYŚCI Z LOKATY Gwarantowany Zysk:

  • kwota lokaty od 3000 zł do 10000 zł,
  • możliwość założenia depozytu na 6 i 12 miesięcy
  • codzienne naliczanie odsetek,
  • bez konieczności zakładania konta,
  • bezpieczeństwo zysku
  • bezpieczeństwo transakcji
  • możliwość założenia lokaty on-line

Źródło: FM Bank

Udostępnij artykuł: