Hapipożyczki i SMS Kredyt dołączają do platformy Bancovo. należącej do Aliora

Z rynku

Hapipożyczki i SMS Kredyt dołączą do Bancovo. - platformy pośrednictwa finansowego online należącej do Alior Banku. Oferta firm pożyczkowych już jest dostępna na platformie.

Hapipożyczki i SMS Kredyt dołączą do Bancovo. - platformy pośrednictwa finansowego online należącej do Alior Banku. Oferta firm pożyczkowych już jest dostępna na platformie.

Hapi Pożyczki i SMS Kredyt dołączają do platformy Bancovo. należącej do @AliorBankSA

"Platforma Bancovo. nawiązała współpracę z nowymi partnerami biznesowymi. Od początku maja jej klienci mogą skorzystać z ofert dwóch kolejnych firm pożyczkowych - Hapipożyczki oraz SMS Kredyt. Jest to pierwsza integracja nowych partnerów od momentu startu Bancovo" - czytamy w komunikacie.Jak podaje platforma do tej pory klienci mogli korzystać z oferty finansowej Inbanku, Alior Banku, TakTo Finanse i SuperGrosz."Dołączenie do naszego grona kolejnych partnerów biznesowych oznacza bowiem, że użytkownicy otrzymują nowe opcje wyboru. To nie koniec integracji, jakie mamy zaplanowane na ten kwartał" – powiedziała prezes NewCommerce Services, która jest właścicielem marki Bancovo. Monika Charamsa, cytowana w komunikacie.

Bancovo ruszyło 6 marca

Start operacyjny Bancovo - pierwszej w Polsce w pełni cyfrowej platformy pośrednictwa finansowego online miał miejsce 6 marca. Platforma oferuje dostęp do rzeczywistych ofert banków oraz firm pożyczkowych, w które klienci mają wgląd już w ciągu minuty od zakończenia wypełniania wniosku.Wcześniej w grudniu 2017 r. Alior Bank informował, że uruchomi w pełni cyfrową platformę pośrednictwa finansowego Bancovo. w ramach realizacji strategii "Cyfrowego buntownika". Projekt Bancovo, w który Alior Bank planuje zainwestować 30 mln zł, w 2020 roku ma sprzedać 2-3 mld zł kredytów. 20 grudnia ub. r. Alior Bank informował, że startuje faza Friends and Family skierowana do wybranych klientów, natomiast wdrożenie rynkowe platformy zaplanowano na przełom stycznia i lutego 2018 r.Alior Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 roku. Bank zadebiutował na warszawskiej giełdzie w grudniu 2012 r. Aktywa banku miały wartość 69,5 mld zł na koniec 2017 r.

Źródło: ISBnews

 
Udostępnij artykuł: