Home Broker sprzedaje najwięcej nowych mieszkań

Finanse i gospodarka

W oddziałach Home Brokera agenci nieruchomości dystrybuują największą na rynku liczbę mieszkań deweloperskich. To dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi, inwestycjom na wyłączność i wyszkolonym pracownikom, którzy wiedzą co i za ile właśnie buduje się na mieście.

W pierwszym półroczu 2014 r. Home Broker pośredniczył w 5365 transakcjach na rynku nieruchomości, za pośrednictwem firmy sprzedano 2482 mieszkań deweloperskich. – Współpracujemy z niemal 500 deweloperami w całym kraju. W samej Warszawie mamy w ofercie 140 inwestycji od 70 deweloperów. Pięć warszawskich projektów można znaleźć tylko u nas, są zlokalizowane na Mokotowie, Ursynowie i Bemowie. Poza Warszawą inwestycje na wyłączność sprzedajemy we Wrocławiu i w Krakowie – mówi Paweł Komar, członek zarządu Home Brokera.

Doświadczenie zebrane w ostatnich latach przy sprzedaży nowych mieszkań oraz znajomość rynku firma planuje wykorzystać do dalszego rozwoju w tym obszarze. – Chcemy rozwijać tę kategorię w najbliższych miesiącach i zwiększyć nasz udział w rynku. Współpraca w branżą deweloperską to strategiczny obszar rozwoju Home Brokera. Wkrótce będziemy dla naszych partnerów jeszcze większą wartością dodaną – dodaje Paweł Komar.

140827.homebroker.300x

Home Broker będzie obecny podczas jesiennej edycji targów mieszkaniowych Nowy Adres w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdański i Wrocławiu., a lokalne placówki organizują Dni Otwarte, podczas których będzie przedstawiona oferta mieszkań deweloperskich od lokalnych firm.

Źródło: Home Broker SA

Udostępnij artykuł: