Horyzonty Bankowości 2014: Londyn europejską stolicą innowacji w bankowości London’s calling for innovations

BANK 2014/03

Zainteresowani rynkiem mobilnym co roku tłumnie odwiedzają Mobile World Congress w Barcelonie, a fani gier komputerowych z różnych zakątków świata gromadzą się na Gamescom w Kolonii. Zapaleńcy nowych technologii finansowych zawsze spotykają się na Finovate.

W lutym, w samym centrum Londynu, już po raz czwarty serca ponad tysiąca uczestników FinovateEurope zabiły szybciej. Na terenie Old Billingsgate, gdzie kiedyś mieścił się największy na świecie targ rybny, zaprezentowano kilkadziesiąt siedmiominutowych prezentacji związanych z: bezpieczeństwem, user experience, nowymi sposobami przyznawania kredytów itp. W ciągu dwóch dni pokazywano rozwiązania, które dyktować będą obowiązujące trendy przez następne dziesięciolecie. To tutaj prezentują innowacje zarówno małe start-up, jak i duże instytucje finansowe. Menedżerowie, dyrektorzy departamentów banków oraz instytucji finansowych, inwestorzy, dziennikarze finansowi i ekonomiczni, analitycy, blogerzy oraz przedstawiciele firm poszukujących technologicznych nowinek przyjeżdżają, by zobaczyć, co nowego czeka branżę finansową.

Liczy się show!

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: