Horyzonty Bankowości 2014: Wielki Plus elektryzuje Polskę

BANK 2014/03

Prawie rok po tym, jak przedstawiciele Orange i T-Mobile ogłosili, że ruszają na podbój rynku z ofertą finansową (płatności zbliżeniowe), karty wyłożył ostatni z wielkich z wielkiej trójki. Plus w zespół z Polsatem Cyfrowym i Plus Bankiem przedstawił najbardziej kompletną i przemyślaną ofertę finansową z polskich telekomów.

Prawie rok po tym, jak przedstawiciele Orange i T-Mobile ogłosili, że ruszają na podbój rynku z ofertą finansową (płatności zbliżeniowe), karty wyłożył ostatni z wielkich z wielkiej trójki. Plus w zespół z Polsatem Cyfrowym i Plus Bankiem przedstawił najbardziej kompletną i przemyślaną ofertę finansową z polskich telekomów.

Ewa Kadys

Do tej pory Invest Bank pupilem Zygmunta Solorza-Żaka nie był. Teraz może się zmienić. Po zapowiedzianym na początku roku zacieśnieniu współpracy z Polkomtelem (14 mln klientów) oraz z Polsatem Cyfrowym (3,5 mln klientów) dla tej niedużej instytucji finansowej obsługującej ok. 300 tys. osób otwierają się całkiem nowe możliwości. Niewykluczone, że właściciel telekomunikacyjno- finansowego holdingu czekał po prostu na odpowiednią chwilę, by pokazać konkurentom, w jaki sposób należy integrować usługi. Czy wykorzysta nadarzającą się okazję na to, by nie tylko zaskoczyć, ale i podbić rynek?

Sprytny dom na początek

Od 18 lutego br. klienci mogą łączyć w dowolny sposób usługi telewizyjne i telekomunikacyjne. – Program smart- DOM to sposób na oszczędzanie przez dodawanie. Z myślą o klientach Plusa i Cyfrowego Polsatu stworzyliśmy bardzo proste i intuicyjne zasady, które pozwolą naszym klientom jeszcze efektywnej zarządzać wydatkami na usługi telewizyjne i telekomunikacyjne. Program smartDOM to wymierne korzyści bez żadnych dodatkowych zobowiązań, sposób na kilkadziesiąt złotych oszczędności w ciągu miesiąca i nawet kilkaset w trakcie całego okresu trwania umowy z operatorem – zapowiada Justyna Kulka, dyrektor departamentu zarządzania ofertą spółek Polkomtel i Cyfrowy Polsat.

Na czym polega program Smart- DOM? Otóż, przedłużając umowę na jedną z dwóch posiadanych usług oraz dokupując inne, klient otrzymuje na każdy kolejny produkt 10 zł rabatu miesięcznie, czyli 240 zł łącznej zniżki w trakcie umowy (zakładając umowę na 24 miesiące). Usługi można dodawać do produktów Plusa (telefon, internet LTE) lub Cyfrowego Polsatu (telewizja satelitarna, internet LTE) z abonamentem w wysokości minimum 39,90 zł. Można je również dowolnie łączyć – telewizję z telefonem, telefon z internetem, internet z telewizją albo wszystkie trzy – ważny jest jedynie poziom abonamentu dodawanych usług – co najmniej 39,90 zł w przypadku internetu LTE i telefonu oraz 59,90 zł w przypadku telewizji satelitarnej. Jednocześnie można połączyć nawet 9 usług: maksymalnie 3 x telefon, 3 x internet i 3 x telewizję i dzięki temu zaoszczędzić aż 80 zł miesięcznie. Program smartDOM sieci Plus i Cyfrowego Polsatu, to 240 zł oszczędności w trakcie trwania 24-miesięcznej umowy, w przypadku korzystania z dwóch usług. Posiadanie klasycznego zestawu usług: telewizja, internet, telefon, to już 480 zł oszczędności w ciągu dwóch lat. Im więcej usług, tym więcej oszczędności.

Do programu smartDOM można przystąpić na trzy sposoby:

  • przedłużając umowę na jedną z kilku posiadanych usług,
  • dokupują...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: