Horyzonty Bankowości 2014: Wielki Plus elektryzuje Polskę

BANK 2014/03

Prawie rok po tym, jak przedstawiciele Orange i T-Mobile ogłosili, że ruszają na podbój rynku z ofertą finansową (płatności zbliżeniowe), karty wyłożył ostatni z wielkich z wielkiej trójki. Plus w zespół z Polsatem Cyfrowym i Plus Bankiem przedstawił najbardziej kompletną i przemyślaną ofertę finansową z polskich telekomów.

Ewa Kadys

Do tej pory Invest Bank pupilem Zygmunta Solorza-Żaka nie był. Teraz może się zmienić. Po zapowiedzianym na początku roku zacieśnieniu współpracy z Polkomtelem (14 mln klientów) oraz z Polsatem Cyfrowym (3,5 mln klientów) dla tej niedużej instytucji finansowej obsługującej ok. 300 tys. osób otwierają się całkiem nowe możliwości. Niewykluczone, że właściciel telekomunikacyjno- finansowego holdingu czekał po prostu na odpowiednią chwilę, by pokazać konkurentom, w jaki sposób należy integrować usługi. Czy wykorzysta nadarzającą się okazję na to, by nie tylko zaskoczyć, ale i podbić rynek?

Sprytny dom na początek

Od 18 lutego br. klienci mogą łączyć w dowolny sposób usługi telewizyjne i ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: