IBM BusinessConnect 2016 – technologie kognitywne w biznesie

Polecamy

Już 8 września br. w Centrum Konferencyjnym Polin w Warszawie odbędzie się coroczne spotkanie kadry zarządzającej poświęcone najnowszym trendom technologicznym.

Już 8 września br. w Centrum Konferencyjnym Polin w Warszawie odbędzie się coroczne spotkanie kadry zarządzającej poświęcone najnowszym trendom technologicznym.

Tegoroczna edycja konferencji IBM BusinessConnect 2016 zorganizowana pod hasłem: "Witamy w erze kognitywnej. Nowej erze technologii, biznesu i sposobu myślenia" - będzie bez wątpienia jednym z najważniejszych spotkań przedstawicieli kadry zarządzającej firm z różnych sektorów rynku.

Już 8 września br. w Centrum Konferencyjnym Polin w Warszawie, prezesi firm, członkowie zarządów i rad nadzorczych oraz inni przedstawiciele biznesu spotkają się na corocznej konferencjiorganizowanej przez  firmę IBM Polska.

W tym roku organizatorzy przygotowali następujące, trzy ścieżki tematyczne: "Klient w centrum uwagi", "Transformacja biznesu", "Innowacyjne IT".

"Spotkania z cyklu IBM BusinessConnect są doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi kierunkami rozwoju sektora nowych technologii." - mówi Jakub Łukasik, Dyrektor Marketingu, IBM Polska i Kraje Bałtyckie. "Uczestnicy spotkania cenią sobie możliwość wymiany poglądów, nieformalnych rozmów, jak równieżpoznania najnowszych rozwiązań technologicznych z zagranicy" - dodaje.

Wśród wiodących zagadnień w trakcie IBM BusinessConnect 2016 znajdą się między innymi, system IBM Watson, blockchain, internet rzeczy, rozwiązania mobilne i społecznościowe, analityka danych i chmura obliczeniowa. Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w warsztatach "design thinking", w trakcie których dowiedzą się jak budować pozytywne doświadczenie klienta.

Ubiegłoroczna edycja konferencji IBM BusinessConnect, poświęcona tematyce internetu rzeczy zgromadziła  ponad 300 osób. Aby wziąć udział w tegorocznej edycji wydarzenia, należy zarejestrować się na stronie:  http://ibm.co/29xQy0e

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy plan konferencji IBM BusinessConnect 2016 dostępny jest na stronie: http://bit.ly/BC16PLLI

Źródło: IBM

Udostępnij artykuł: