Idea Bank znajdzie inwestora? Fundusz private equity zainteresowany potencjalnym nabyciem akcji

Z rynku

Logo Idea Banku
Źródło: Idea Bank

Zarząd Idea Banku podjął decyzję o dopuszczeniu nowo wybranego funduszu private equity, zainteresowanego potencjalnym nabyciem akcji banku, do ograniczonego procesu due diligence, począwszy od 10 lipca 2019 r., podał bank.

Zarząd @IdeaBankSA podjął decyzję o dopuszczeniu nowo wybranego funduszu private equity, zainteresowanego potencjalnym nabyciem akcji banku, do ograniczonego procesu due diligence #IdeaBank

„Zarząd Idea Bank S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od doradcy transakcyjnego reprezentującego emitenta w działaniach zmierzających do pozyskania inwestora zawiadomienie o zakończeniu prowadzonego dotychczas procesu poszukiwania inwestora, opartego na potencjalnym połączeniu emitenta z Getin Noble Bankiem S.A.” – czytamy też w komunikacie.

Czytaj także: Idea Bank zwolni do 750 pracowników do końca roku >>>

Grupa Idea Bank specjalizuje się w usługach bankowych i finansowych dla mikro, małych i średnich firm. Akcje Idea Banku są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2015 r. Aktywa razem banku wyniosły 20,47 mld zł na koniec 2018 r.

 

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: