II Bankowe Forum Wierzytelności

Bankowość / Finanse i gospodarka / Relacje

2 marca br. w Hotelu Hilton w Warszawie, odbywa się II Bankowe Forum Wierzytelności. Organizatorem Forum jest Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor SA. Wydarzenie odbywa się pod hasłem "Perspektywy rozwoju rynku wierzytelności - czy windykacja będzie miała pracę przez najbliższe 5 lat?"

110302.forum.01

Celem Bankowego Forum Wierzytelności organizowanego przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej jest stworzenie płaszczyzny do wymiany dotychczasowych doświadczeń, przekazanie wiedzy na temat nowych możliwości współpracy i wyznaczenie nowych kierunków w relacjach branży windykacyjnej i sektora bankowego.

110302.forum.02

W programie forum znajdują się wystąpienia przedstawicieli sektora bankowego, firm windykacyjnych, Polskiego Związku Windykacji, a także reprezentanci branży telekomunikacyjnej i biur informacji gospodarczej. Przewidziana jest również dyskusja panelowa prowadzona przez dziennikarza ekonomicznego Macieja Samcika. Uczestnikami forum są: przedstawiciele firm windykacyjnych, prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy działów windykacji w bankach oraz eksperci z dziedziny wymiany informacji gospodarczej.

110302.forum.03

Udostępnij artykuł: