Infolinia banku Credit Agricole wyróżniona dwunasty raz z rzędu

Z rynku

Placówka Credit Agricole
Fot. Materiały prasowe

Serwis telefoniczny CA24 banku Credit Agricole znalazł się w TOP 3 bankowych Contact Center w Polsce. Infolinie bankowe co roku bada Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia. Credit Agricole został wyróżniony już dwunasty raz z rzędu.

Serwis telefoniczny CA24 banku #CreditAgricole znalazł się w TOP 3 bankowych Contact Center w Polsce

Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia dwa razy w roku sprawdza jakość obsługi klienta zarówno w kontakcie telefonicznym, jak i e-mailowym, techniką Mystery Calling i Mystery Mailing. Ocenie podlega m. in. dostępność serwisów, szybkość uzyskania połączenia z konsultantem, szybkość uzyskania odpowiedzi e-mailowej, a także uprzejmość i zaangażowanie konsultantów, wiedza produktowa oraz liczba informacji możliwych do zdobycia w obu kanałach kontaktu.

Więcej najnowszych wiadomości o Credit Agricole >>>

Które banki na podium?

Credit Agricole w badaniu uzyskało 86,5 na 100 pkt., a spośród 10 innych banków, tylko PKO Bank Polski oraz Bank Pekao okazały się lepsze. Na ten wynik złożyły się oceny rozmów nt. oferowanych produktów i kontaktów mailowych, w których audytor wyrażał zainteresowanie produktem. Serwis telefoniczny CA24 znalazł się też w grupie 3 infolinii bankowych, w których oferta była w 100 procentach dostosowana do sytuacji i preferencji klienta.

Credit Agricole od 2013 roku znajduje się w TOP 3 bankowych Contact Center w Polsce. Bank stawia klienta w sercu swoich działań, jego plany a także potrzeby, co udowadnia w kolejnych edycjach rankingu. Zdaniem Credit Agricole uprzejmość, profesjonalizm, elastyczne rozwiązania są podstawą do budowania długoterminowych relacji z klientami.

Źródło: Crédit Agricole
Udostępnij artykuł: