W parze taniej na bis w eurobanku

Bankowość

Do końca lipca Klienci eurobanku będą mogli korzystać z oferty promocyjnej kredytu hipotecznego "W parze taniej - bis" i wybrać obniżoną marżę kredytu - już od 1,20% lub prowizję 0 zł.

Do końca lipca Klienci eurobanku będą mogli korzystać z oferty promocyjnej kredytu hipotecznego "W parze taniej - bis" i wybrać obniżoną marżę kredytu - już od 1,20% lub prowizję 0 zł.

Połącz dochody i zyskaj więcej

Promocja "W parze taniej - bis" jest ponownie dostępna dla Klientów, którzy w parze lub samodzielnie wykazują co najmniej dwa źródła dochodów. W ten sposób można uzyskać lepszą marżę oraz wyższą kwotę kredytu. - Promocja "W parze taniej" spotkała się z tak dużym zainteresowaniem Klientów, że zdecydowaliśmy się ją powtórzyć - mówi Wojciech Humiński, wiceprezes zarządu Euro Banku SA, odpowiadający m.in. za marketing i produkty bankowe. - Nasi Klienci chwalili również ciekawy przekaz reklamowy z udziałem Piotra Adamczyka, który pomylił kościoły i śluby - dodaje.

Promocyjna marża lub brak prowizji

W ofercie "W parze taniej - bis" można wybrać jeden z dwóch wariantów: niższą marżę lub brak prowizji. Poniższa tabela przedstawia wysokość marży dla dwóch lub więcej źródeł dochodu na kredyt.
130606.promocyjna.marza.01.450x179

Powyższe marże dostępne są dla Klientów, którzy zaciągają kredyt na cele mieszkaniowe lub na refinansowanie kredytu z innego banku. Możliwe jest również skredytowanie kwoty na cel dowolny lub konsolidacje innych kredytów, o ile ta kwota nie przekroczy 20% kwoty kredytu.

Dogodne warunki w eurobanku

Klienci eurobanku kwotę kredytu hipotecznego mogą przeznaczyć na cel mieszkaniowy lub na refinansowanie kredytu mieszkaniowego z innego banku. Raz w roku mogą skorzystać z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty części kapitałowej raty kredytu. Już po 3 latach istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowej prowizji. W eurobanku honorowane są różne źródła dochodu, w tym dochody z zagranicy. Przy budowie domu lub wykończeniu mieszkania przyjmowana jest przyszła wartość nieruchomości, dzięki czemu można uzyskać atrakcyjniejsze warunki finansowe kredytu.

Promocja obowiązuje dla Klientów, którzy w dniach od 1.06.2013 r. do 31.07.2013 r. złożą wniosek o kredyt hipoteczny, otworzą konto Online lub Prestige wraz z wpływem wynagrodzenia oraz przystąpią do ubezpieczenia na życie.

Aby skontaktować się z doradcą, wystarczy zadzwonić na infolinię (nr tel.: 19 000, koszt wg taryfy operatora) lub udać się do wybranej przez siebie placówki banku. Aktualna lista placówek banku znajduje się pod adresem: http://www.eurobank.pl/placowki,22.html.

Źródło: Euro Bank SA

Udostępnij artykuł: