ING Bank Śląski: terminale płatnicze przez 14 miesięcy bez opłat

Bezgotówkowo / Firma / Z rynku

Z ING Bankiem Śląskim prowadzenie biznesu jest łatwiejsze. Kampanii dla firm „Działam dalej”, towarzyszy oferta specjalna na terminale płatnicze - 14 miesięcy bez opłat.

ING Bank Śląski - Siedziba w Warszawie
ING Bank Śląski - Siedziba w Warszawie (fot. ING Bank Śląski)

Z ING Bankiem Śląskim prowadzenie biznesu jest łatwiejsze. Kampanii dla firm „Działam dalej”, towarzyszy oferta specjalna na terminale płatnicze - 14 miesięcy bez opłat.

Kampanii @ING__Polska dla firm #DziałamDalej towarzyszy oferta specjalna na #TerminalePłatnicze - 14 miesięcy bez opłat #ING #INGBankŚląski

- Obserwujemy, że obecna sytuacja skłania klientów do częstszego płacenia bezgotówkowo. Trzeci tydzień maja, kiedy większość branż została odmrożona, był rekordowym tygodniem w historii naszych terminali - obroty były o 73% większe niż w analogicznym okresie tuż po zamknięciu gospodarki. Wzrost obserwowany jest we wszystkich segmentach i w większości branż. 18 maja zanotowaliśmy obroty zbliżone do poziomu przed pandemią, a najwyższe wskaźniki miały branże: fryzjerska, gastronomiczna, sklepy z materiałami budowlanym i dentyści. Chcemy efektywnie wspierać przedsiębiorców, dlatego proponujemy im  skorzystanie z terminala w ING bez opłat nawet przez 14 miesięcy – powiedziała Izabela Całusińska, Dyrektor ds. Cash Management w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski jest uczestnikiem Programu Polska Bezgotówkowa

ING Bank Śląski jako uczestnik Programu Polska Bezgotówkowa udostępnia terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy. Dodatkowo, klienci banku otrzymują  terminal za 0 zł przez kolejne 2 miesiące.

Czytaj także: Polska Bezgotówkowa rusza z kolejną ogólnopolską kampanią skierowaną do przedsiębiorców >>>

Firmom, które nie kwalifikują się do Programu Polska Bezgotówkowa, bank proponuje pół roku bez opłaty miesięcznej, jeśli w ciągu ostatniego roku nie miały umowy z ING na obsługę płatności bezgotówkowych. Oferta specjalna terminali na 6 miesięcy potrwa od 1 czerwca do 30 września br. lub do wyczerpania zapasów.

Więcej na: www.ing.pl/terminale

Kampania „Działam dalej”

ING Bank Śląski wspiera firmy w prowadzeniu biznesu. W kampanii „Działam dalej” pomaga firmom również w transformacji ich modelu sprzedaży i prowadzeniu biznesu on-line.

W ofercie specjalnej, można szybko uruchomić sklep internetowy i prowadzić go bez opłat przez 3 miesiące. Firmy, które już sprzedają w internecie, mogą włączyć płatności imoje z prowizją 0% przez 3 miesiące. 

Więcej na:  www.ing.pl/dzialam-dalej

Udostępnij artykuł: