ING Bank Śląski uruchomił pilotaż aplikacji dla przedsiębiorców Placeme

Z rynku

Siedziba ING BS w Katowicach
Fot. Materiały prasowe ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski rozpoczął pilotażowe udostępnianie aplikacji Placeme, wspierającej przedsiębiorców w wyszukiwaniu najlepszego miejsca do rozwoju ich biznesu.

#Placeme to usługa skierowana do przedsiębiorców oraz osób, które planują założyć firmę. Aplikacja pomaga wyszukać i ocenić lokalizację z największym potencjałem biznesowym pod kątem nowych inwestycji #INGBankSlaski @INGBankSlaski

Placeme to usługa skierowana do przedsiębiorców oraz osób, które planują założyć firmę. Aplikacja pomaga wyszukać i ocenić lokalizację z największym potencjałem biznesowym pod kątem nowych inwestycji, a także optymalizacji działań sprzedażowo-marketingowych. Narzędzie oferuje m.in. wyszukiwanie lokalu pod swój biznes, pozyskiwanie informacji o konkurencji działającej w okolicy i zwyczajach konsumentów, a także możliwość przygotowania reklamy mobilnej do odpowiednich osób, podano.

Kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców

“Aktywnie poszukujemy na rynku rozwiązań, które mogą być wartością dodaną dla naszych klientów. Chcemy kompleksowo wspierać przedsiębiorców na każdym etapie życia firmy, także na samym początku. Rozwiązanie oferowane przez start-up Placeme stanowi uzupełnienie oferty naszego banku i daje przedsiębiorcom możliwość pozyskania większej liczby klientów. W pilotażu chcemy zbadać potencjał tego narzędzia” – powiedziała Chief Innovation Officer w ING Banku Śląskim Małgorzata Jarczyk-Zuber, cytowana w komunikacie.

Podstawowe funkcje Placeme są dostępna bezpłatnie.

ING Bank Śląski jest notowany na GPW od 1994 r. Jego głównym akcjonariuszem jest holenderska grupa ING.

Źródło: ISBnews

 

Udostępnij artykuł: