ING ułatwia procesy kredytowe dla spółek: natychmiastowa decyzja online ws. finansowania do 400 tys. zł

Z rynku

Uzyskanie finansowania w nowym banku nigdy nie było tak proste. Firma z pełną księgowością, która nie jest klientem ING, otrzyma natychmiastową decyzję kredytową online.

ING Bank Śląski
Fot. stock.adobe.com/piter2121

Uzyskanie finansowania w nowym banku nigdy nie było tak proste. Firma z pełną księgowością, która nie jest klientem ING, otrzyma natychmiastową decyzję kredytową online.

W 2011 r. ING, jako pierwszy bank, udostępnił wniosek kredytowy online dla firm. Teraz ING wprowadza digitalizację procesów kredytowych na kolejny poziom. Każda firma z pełną księgowością otrzyma od razu decyzję kredytową po wypełnieniu wniosku online o finansowanie do 400 tysięcy złotych w formie pożyczki na dowolny cel, kredytu w rachunku lub limitu na karty kredytowe.

Wystarczy kilka minut, aby wypełnić wniosek

Wystarczy tylko kilka minut, aby wypełnić wniosek, który kończy się wyświetleniem decyzji. Jeśli bank pozytywnie zweryfikuje podane przez firmę informacje oraz sprawdzi klienta w Biurze Informacji Kredytowej, klient otwiera konto online i podpisuje umowę kredytową w systemie ING Business. Firma może w krótkim czasie od złożenia wniosku zacząć korzystać z przyznanych środków, bez przychodzenia do banku.

Czytaj także: ING Bank Śląski: zysk netto grupy w II kw. wyniósł 615,3 mln zł, powyżej oczekiwań >>>

- Prowadzenie biznesu często wymaga szybkich decyzji, zwłaszcza gdy potrzebny jest dodatkowy kapitał. Czas odgrywa wtedy kluczową rolę. W ING rozwijamy cyfrowe usługi dla biznesu tak, aby sprawy bankowe absorbowały w jak najmniejszym stopniu, a uwaga przedsiębiorcy była skupiona na działaniu. Firmy poszukujące kredytu w nowym banku muszą dopełnić wielu formalności, zanim otrzymają decyzję kredytową. My uprościliśmy i przyspieszyliśmy ten proces. Oczywiście nasi obecni klienci również mają taką funkcjonalność w systemie ING Business. Dzięki natychmiastowej decyzji online dostęp do środków kredytowych jest szybszy i daje więcej pewności do działania – podkreśla Ewa Łuniewska, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

Składając wniosek o finansowanie w formie pożyczki, firma może skorzystać ze specjalnej oferty cenowej – bank nie pobiera prowizji za udzielenie. Promocja obowiązuje do 30 grudnia br.

Udostępnij artykuł: