ING Życie Turbiną Gospodarki

Finanse i gospodarka

W corocznym plebiscycie Gazety Finansowej na najlepsze produkty adresowane do małych i średnich przedsiębiorstw ING Życie otrzymało wyróżnienie w kategorii ubezpieczenia. Docenione zostało oferowane przez spółkę ubezpieczenie grupowe z funduszem kapitałowym.

Wyróżniony produkt jest umową dodatkową do podstawowego ubezpieczenia ochronnego. Oferta adresowana jest zarówno do osób, które interesują się rynkiem kapitałowym, jak i do tych, które oczekują gotowych rozwiązań inwestycyjnych. Ubezpieczony może wybrać własną strategię inwestycyjną, korzystając z doradztwa ekspertów ING, lub wybrać jedną z 6 opcji inwestycyjnych w ramach produktu Life Cycle. Czyli wybrać rozwiązanie, które jest najlepiej dopasowane do jego potrzeb i cyklu życia.

Bardzo cieszy nas to prestiżowe wyróżnienie, tym bardziej że dotyczy bardzo ważnego dla nas obszaru, czyli ubezpieczeń grupowych dla małych i średnich firm. Proponowane przez nas rozwiązanie to jedna z opcji na rynku z bardzo atrakcyjną ceną umożliwiająca pomnażanie kapitału. Działa tu efekt skali, jaki zawsze towarzyszy ubezpieczeniom grupowym” – mówi Tomasz Knapiński, dyrektor Departamentu Klientów Korporacyjnych w ING Życie.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: