Innowacyjna aplikacja Vanquis Bank na urządzenia mobilne firmy Manta

Bankowość

Z raportu przygotowanego przez Gemius i e-Commerce Polska wynika, że 16 proc. badanych wykorzystuje tablety, smartfony lub telefony komórkowe do zakupów w sieci1. Vanquis Bank wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i we współpracy z firmą Manta S.A. wdraża innowacyjne rozwiązanie - aplikację, za pomocą której możliwy będzie zakup karty kredytowej lub wzięcie pożyczki.

Użytkownicy nowych produktów mobilnych marki Manta (smartphony i tablety), otrzymają możliwość łatwego i intuicyjnego skorzystania z dodatkowego wsparcia finansowego oferowanego przez Vanquis Bank. Odpowiednio skonfigurowana przeglądarka umożliwi natychmiastowy dostęp do oferty i złożenie wniosku o kartę kredytową lub pożyczkę.

Dodatkowo, klienci którzy zakupią produkty mobilne Manta i skorzystają z atrakcyjnej oferty Banku poprzez zaproponowaną aplikację, otrzymają kwotę 100 zł w prezencie od Banku.

Odpowiadając na potrzeby współczesnego klienta, który coraz częściej korzysta z formy sprzedaży jaką oferuje m-Commerce  postanowiliśmy stworzyć  aplikację, która pozwoli docierać do naszych usług w sposób mobilny. Współpraca z firmą Manta jest pierwszym krokiem w rozwoju strategii m- Commerce Vanquis – mówi  Joanna Izdebska, dyrektor zarządzająca polskim oddziałem Vanquis Bank.
141017.manta.vk.02.540

Oprócz wspólnie przygotowywanej aplikacji, Vanquis Bank i Manta współpracują przy projekcie skierowanym do kreatywnych internautów – “Wspieramy talenty”. Konkurs polega na wybraniu jednej z kategorii: rozrabianie, rozśmieszanie lub tapetowanie i nagraniu filmiku, który będzie obrazował wyjątkowe umiejętności w jednej z nich. W przypadku tej ostatniej można przygotować również ciekawą grafikę, czy też zdjęcie swojego dzieła, które będą mogły być użyte jako wyjątkowa tapeta na urządzeniach firmy Manta. Vanquis Bank ufundował dla laureatów nagrodę specjalną w postaci vouchera gotówkowego w wysokości 10 000 zł. Więcej szczegółów na stronie: www.wspieramytalenty.pl.

Źródło: Vanquis Bank Limited

(1) Raport “e-Commerce w Polsce 2012 w oczach internautów”. Badania przeprowadzone przez ośrodek badawczy Gemius S.A. na zlecenie e-COMMERCE POLSKA.

Udostępnij artykuł: