inQUBE organizuje bezpłatne webinary, spotkania online i konsultacje dla start-upów

Edukacja

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, pomimo pandemii, nie zwalnia tempa. Wszyscy, niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania, którzy są spragnieni wysokiej jakości wiedzy, mogą bezpłatnie zarejestrować się na organizowane wydarzenia.

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości
Źródło: inQUBE

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, pomimo pandemii, nie zwalnia tempa. Wszyscy, niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania, którzy są spragnieni wysokiej jakości wiedzy, mogą bezpłatnie zarejestrować się na organizowane wydarzenia.

Do końca maja można wziąć udział w kilkunastu webinarach i konsultacjach online. Zaproszeni eksperci  opowiedzą m.in. o przyszłości polskiego rynku gamingowego, funduszach europejskich dla przedsiębiorców, sztucznej inteligencji w biznesie czy storytellingu w start-upie.

Prawdziwą wartością organizowanych webinarów i konsultacji jest ekspertyza prelegentów

To tylko wycinek z oferty wydarzeń organizowanych przez inQUBE. Każdy, kto stawia swoje pierwsze kroki w świecie start-upów z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Indywidualne konsultacje księgowe i podatkowe

Jak co miesiąc osoby prowadzące działalność gospodarczą lub start-upy mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji księgowych i podatkowych. Szczególną popularnością cieszą się spotkania online z inwestorami, które są doskonałą szansą na przedstawienie swojego pomysłu na biznes i uzyskanie porady w kwestii finansowania oraz tworzenia startupów, a także wdrażania nowych produktów na rynek.

‒ Prawdziwą wartością organizowanych przez nas webinarów i konsultacji jest ekspertyza naszych prelegentów. To wysokiej klasy fachowcy, ludzie, którzy odnieśli wymierny sukces w biznesie. 

Wszystkie wydarzenia są całkowicie bezpłatne i otwarte

Cieszymy się, że zgodzili się dzielić wiedzą z naszymi odbiorcami całkowicie bezpłatnie – mówi Patrycja Modrzejewska, dyrektor inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Rejestracja uczestników

Wszystkie wydarzenia są całkowicie bezpłatne i otwarte dla uczestników spoza Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wystarczy się zarejestrować.

Szczegóły dotyczące wszystkich webinarów i konsultacji, w tym linki do zapisów, dostępne są na stronie: https://inqube.pl/maj-harmonogram-wydarzen-inqube

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości został utworzony w celu wspierania aspiracji biznesowych studentów, absolwentów, pracowników naukowych oraz początkujących przedsiębiorców z branży ICT.

Z wrocławskim Inkubatorem współpracuje zespół ekspertów z różnych dziedzin. To zarówno naukowcy, jak i praktycy biznesu, którzy wspierają merytorycznie osoby planujące oraz rozwijające swoją działalność gospodarczą.

inQUBE to także nowoczesna przestrzeń, stanowiąca część kampusu największej ekonomicznej uczelni na Dolnym Śląsku, będąca miejscem spotkań, pracy i nauki.

Udostępnij artykuł: