Inteligo: lepsza ochrona dla podróżujących

Bankowość

Inteligo wprowadza rozszerzone ubezpieczenie turystyczne Wojażer - PZU Pomoc w Podróży, zapewniające ochronę w trakcie podróży oraz pobytu w kraju bądź za granicą w zakresie podstawowym lub rozszerzonym.

Inteligo wprowadza rozszerzone ubezpieczenie turystyczne Wojażer - PZU Pomoc w Podróży, zapewniające ochronę w trakcie podróży oraz pobytu w kraju bądź za granicą w zakresie podstawowym lub rozszerzonym.

Od 1 czerwca 2011 roku wszyscy klienci konta Inteligo mogą korzystać z nowej bogatszej oferty ubezpieczenia turystycznego Wojażer - PZU Pomoc w Podróży oferowanego przez PZU SA Szerszy zakres oferty pozwala dopasować ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb osoby podróżującej i rodzaju wyjazdu. Dostępne pakiety przeznaczone są między innymi dla osób uprawiających w czasie wyjazdu sport, podróżujących służbowo oraz dzieci.

Ubezpieczenie może objąć również bagaż podróżny, w szczególności sprzęt sportowy lub elektroniczny. Dodatkowo sprzęt sportowy można ubezpieczyć od ryzyka zniszczenia lub uszkodzenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku, który miał miejsce podczas jego użytkowania. Ubezpieczenie jest dostępne online - Klienci mogą wykupić polisę nawet na dzień przed wyjazdem dla siebie lub osób trzecich, na podróże w Polsce i zagranicą.

Dla wielu osób możliwość ubezpieczania się online stała się już standardem. Pozwala to oszczędzić czas i zyskać niemal natychmiastową ochronę w czasie podróży. Ponieważ w okresie letnim zainteresowanie tego typu produktami jest bardzo duże, zdecydowaliśmy się właśnie teraz rozszerzyć dostępne za pośrednictwem Inteligo ubezpieczenie Wojażer. Dzięki takim zmianom w ofercie klienci Inteligo mogą za pośrednictwem swojego konta intuicyjne zarządzać wszystkimi aspektami finansów osobistych - nie tylko bieżącymi rozliczeniami, inwestycjami czy kredytami, ale również produktami ubezpieczeniowymi. - mówi Magdalena Witkowska-Olech, Zastępca Dyrektora Departamentu Produktów Inteligo.

Kluczowe zmiany w ofercie:

  • rozszerzenie oferty o sześć nowych pakietów ubezpieczenia Assistance: Rozszerzony, Rodzina, Dziecko/Osoba niesamodzielna, Biznes, Sport, Rowerzysta. Gwarantują one pomoc w wielu różnych sytuacjach, gwarantują organizację i pokrycie kosztów m.in. zakwaterowania na czas rekonwalescencji, pomocy prawnej, opieki nad ubezpieczonymi dziećmi lub osobami niesamodzielnymi w przypadku hospitalizacji rodzica albo opiekuna podróżującego razem z nimi,
  • zmiany w zakresie ubezpieczenia bagażu obejmujące: ubezpieczenie przenośnych sprzętów elektronicznych, będących w posiadaniu ubezpieczonego podczas jego podróży, w ofercie podstawowej oraz udostępnienie możliwości ubezpieczenia nart, snowboardu lub deski surfingowej w czasie użytkowania w opcji dodatkowej ubezpieczenia.

Utrzymana zostaje 20% zniżka dla polis wykupionych na okres powyżej 6 miesięcy. Dla polis zawieranych na rok zniżka wynosi 30%.

Ubezpieczenie jest przeznaczone dla Klientów prywatnych oraz firmowych. Nowa oferta Ubezpieczenia Wojażer - Pomoc w podróży PZU jest dostępna już od 5 zł w przypadku 5-cio dniowego wypoczynku w kraju i od 9 zł w przypadku 5-cio dniowego wyjazdu za granicę. Aby dokonać zakupu polisy, wystarczy zalogować się do swojego konta określić cel, miejsce podróży i zakres ubezpieczenia. Ubezpieczenie w Inteligo można kupić z datą bieżącą lub przyszłą, na okres od 1 dnia do 1 roku.

Udostępnij artykuł: