Interactive Intelligence z nagrodą Cloud Computing Excellence

Finanse i gospodarka

Amerykańskie wydawnictwo Technology Marketing Corp’s., redagujące m.in.  Cloud Computing Magazine, uhonorowało Interactive Intelligence Group Inc. (Nasdaq: ININ) nagrodą Cloud Computing Excellence 2013.

Interactive Intelligence, globalny dostawca oprogramowania i usług zwiększających jakość obsługi klienta, otrzymał nagrodę za ofertę komunikacji w chmurze, Interactive Intelligence CaaS. Interactive Intelligence CaaS udostępnia średnim i dużym organizacjom bezpieczny i pewny dostęp do szerokiego zakresu funkcjonalności centrum obsługi klienta, komunikacji zunifikowanej i automatyzacji procesów biznesowych w zgodzie z najlepszymi praktykami cloud computingu. 

“Firma Interactive Intelligence już kilkanaście lat temu zadecydowała, że przyszłość należy do modelu chmury” – powiedział dyrektor wydawniczy TMC Group, Erik Linask. – “Efekty tej strategii łatwo zauważyć. W zeszłym roku producent zanotował 123-procentowy wzrost zamówień w modelu chmury w porównaniu z rokiem poprzednim. Klienci doceniają bezpieczeństwo, pewność, szeroki zakres funkcjonalności oraz elastyczność oferty Interactive Intelligence CaaS.”

CaaS oferuje kompletny pakiet aplikacji centrum kontaktowego i komunikacji zunifikowanej, w tym: wielokanałowe kolejkowanie, kierowanie zgodnie z umiejętnościami agentów, raportowanie, nagrywanie połączeń i kontrolę jakości, automatyzację kampanii wychodzących, zarządzanie personelem, analizę mowy w czasie rzeczywistym, ankiety badania opinii klienta, integrację z systemami CRM i inne. Więcej informacji na temat oferty znajduje się na stronie internetowej dostawcy.

Nagrody Cloud Computing Excellence, w tym roku przyznane po raz trzeci, wyróżniają firmy, które najefektywniej wykorzystują chmurowe przetwarzanie danych do różnicowania swojej oferty rynkowej. Listę tegorocznych zwycięzców można znaleźć na stronie wydawnictwa: http://cloud-computing.tmcnet.com/news/2013/10/15/7479546.htm.

Udostępnij artykuł: