Internet Banking Security

Z rynku

W sierpniu odbędzie się prestiżowe spotkanie specjalistów branży bankowej. Podczas XII odsłony wydarzenia porozmawiamy o bezpieczeństwie i funkcjonalności bankowości elektronicznej.

W sierpniu odbędzie się prestiżowe spotkanie specjalistów branży bankowej. Podczas XII odsłony wydarzenia porozmawiamy o bezpieczeństwie i funkcjonalności bankowości elektronicznej.

Udział w konferencji to możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami banków, instytucji płatniczych i organów administracji  z całej Polski. To doskonałe warunki do networkingu oraz najświeższe i najważniejsze zagadnienia merytoryczne. Jak co roku, podczas XII edycji wydarzenia zadbamy też o atmosferę i doskonałą zabawę integracyjną.

Data: 24-26 sierpnia 2016 Miejsce: Hotel Willa Port**** Art & Business, Ostróda

Strona wydarzenia: http://gigacon.org/event/ibs_2016/

Sesje tematyczne:

I. BEZPIECZEŃSTWO BANKOWOŚCI MOBILNEJ I INTERNETOWEJ o czym mówimy, czym żyjemy, przegląd aktualności, dyrektywy i regulacje. II. ROZWIĄZANIA IT – Rozwiązania IT zabezpieczające banki i pozabankowe instytucje finansowe. III. BIOMETRIA I NOWE NARZĘDZIA SILNEGO UWIERZYTELNIANIA – jako kierunek rozwoju narzędzi autoryzacyjnych. IV. E-GOVERNMENT – cyberbezpieczeństwo infrastruktury i użytkowników e-administracji. V. EDUKACJA – jak edukować klientów, środowisko finansowe i innych interesariuszy. VI. WSPÓŁPRACA – banki, firmy IT, firmy współpracujące – jak robić to skutecznie? VII. Panel podsumowujący – największe wyzwania stojące przed BEZPIECZEŃSTWEM BANKOWOŚCI MOBILNEJ I INTERNETOWEJ

Uczestnikom konferencji zapewniamy:

  • bezpośredni kontakt z ekspertami z branży

  • materiały konferencyjne oraz prezentacje z wykładów

  • lunche oraz przerwy kawowe

  • 3-dniowy pobyt w wyjątkowym hotelu nad brzegiem jeziora na Mazurach

  • udział w dwóch wieczorach integracyjnych

  • atrakcje hotelowe

Zachęcamy do zapoznania się z program konferencji na stronie głównej.

Źródło: GigaCon

Udostępnij artykuł: