Internetowi giganci podzielą się doświadczeniami z Europy Środkowo-Wschodniej

Polecamy

PayPal, Facebook, Google, YouTube, Skype, Yahoo i Microsoft -  podzielą się doświadczeniem z Europy Środkowej i Wschodniej na festiwalu ICEEfest w Bukareszcie 6-7 czerwca.

PayPal, Facebook, Google, YouTube, Skype, Yahoo i Microsoft -  podzielą się doświadczeniem z Europy Środkowej i Wschodniej na festiwalu ICEEfest w Bukareszcie 6-7 czerwca.

Podczas jednej z największych w regionie konferencji,  poświęconej branży internetowej ICEEfest, obecni będą nie tylko internetowi giganci jak PayPal, Facebook, Google, YouTube, Skype, Yahoo i Microsoft, ale również potentaci medialni BBC i HBO oraz branży komunikacyjnej - Saatchi & Saatchi, Duval Guillaume Modem, Draftfcb, McCann Erickson, Grey Group, Mediabrands Worldwide czy Lbi.

W tym roku na ICEEfest pojawi się także sekcja poświęcona grom i mobilnemu internetowi a na scenie wystąpią przedstawiciele z Deezer, Orange, Ubisoft czy Gameforge.

Uczestnicy ICEEfest podczas dwudniowej imprezy wezmą udział w licznych seminariach i warsztatach gdzie  będą mogli bezpośrednio porozmawiać z prelegentami. Ponadto organizatorzy położą mocny nacisk na rozrywkę - przewidziano noc komediowych stand-upów, wieczór filmów viralowych i e-rozrywki, konkurs dla deweloperów aplikacji oraz spotkanie celebrytów z facebookowymi fanami.

"Oprócz wystawy technologicznej i wydarzeń w ramach festiwalu, w tym roku będziemy mieli praktycznie dwie równoległe konferencje. Kreatywną, poświęconą innowacjom i drugą dedykowaną bieżącym sprawom i zarządzaniu biznesem" - mówi Dragos Stanca, Managing Partner Thinkdigital Romania i pomysłodawca ICEEfest.

ICEEfest - skrót od Interactive Central and Eastern Europe Festival - to nowa odsłona, festiwalu który powstał w 2008 roku jako RoNewMedia. ICEEfest otwiera tegoroczny sezon dużych imprez w regionie, poświęconych technologiom i przemysłowi cyfrowemu.

Festiwal jest organizowany we współpracy z Orange oraz Microsoft i odbędzie się w Grand Cinema Digiplex w Baneasa Shopping City. Bilety są do nabycia przez stronę internetową, zainteresowani stoiskami wystawowymi mogą się jeszcze zgłaszać do organizatorów.

Jean Ekwa
Cluepr

Udostępnij artykuł: