Investors TFI zostało wpisane do ewidencji PPK

Mój plan emerytalny

Logo Investors
Logo Investors Źródło: Materiały prasowe

Investors Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (Investors TFI) zostało wpisane do ewidencji PPK, prowadzonej przez Polski Fundusz Rozwoju (PFR), podała spółka.

#InvestorsTFI zostało wpisane do ewidencji #PPK, prowadzonej przez @Grupa_PFR

“Jesteśmy przygotowani do rozpoczęcia współpracy z przedsiębiorcami. Zdajemy sobie sprawę, że to efektywność instytucji finansowej wdrażającej i zarządzającej PPK będzie decydowała o sukcesie – zarówno tym krótkoterminowym, mierzonym sprawnością wdrożenia, jak i długoterminowym, którego miarą będą stopy zwrotu wypracowywane przez fundusze gromadzące oszczędności pracowników” – powiedział prezes Zbigniew Wójtowicz, cytowany w komunikacie.

Więcej najnowszych wiadomości o PPK >>>

Silne strony Investors TFI

“Silną stroną Investors TFI jest zarówno wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu programów emerytalnych, jak i wyróżniająca nas na tle rynku efektywność. Dzięki niej systematycznie plasujemy się na pierwszym miejscu najlepszych krajowych TFI w niezależnych rankingach. Od 18 lat zarządzamy oszczędnościami emerytalnymi pracowników dużych krajowych przedsiębiorstw, międzynarodowych korporacji, a także małych i średnich firm. Dzięki wysokiej jakości obsługi oraz wyróżniającym na tle rynku wynikom funduszy Investors, zdobyliśmy liczne referencje zarówno pracodawców, jak i pracowników. Kompetencje, doświadczenie oraz potencjał czynią z Investors TFI doskonałego partnera przy wdrażaniu oraz bieżącej obsłudze PPK” – dodał prezes.

Funduszem przeznaczonym do obsługi pracowniczych planów kapitałowych jest Investor PPK SFIO z ośmioma wydzielonymi funduszami .

Investors TFI powstało na początku 2005 r., jako jedna z pierwszych niezależnych firm zarządzających funduszami w Polsce.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: