Inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem na warszawskich Bielanach

Bankowość

Kolejną inwestycją Funduszu Mieszkań na Wynajem jest budynek znajdujący się w Warszawie w dzielnicy Bielany. W I kwartale 2017 roku, Fundusz udostępni najemcom 229 lokali mieszkalnych do wynajęcia w budynku położonym na ul. Przy Agorze 24/26.

Kolejną inwestycją Funduszu Mieszkań na Wynajem jest budynek znajdujący się w Warszawie w dzielnicy Bielany. W I kwartale 2017 roku, Fundusz udostępni najemcom 229 lokali mieszkalnych do wynajęcia w budynku położonym na ul. Przy Agorze 24/26.

W budynku znajdą się lokale mieszkalne o powierzchni od 31,61m² do 76,98m², w tym 27 mieszkań jednopokojowych, 176 dwupokojowych oraz 26 trzypokojowych. Wszystkie będą wykończone "pod klucz" oraz będą posiadać wyposażone w meble i sprzęt AGD kuchnie a także łazienki. W każdym mieszkaniu zaplanowano szafy ubraniowe. W budynku przewidziano również 10 lokali usługowych do wynajęcia.

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Bielany, 8 km od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego. Budynek położony jest w pobliżu stacji metra: Młociny - ok. 400 m oraz Wawrzyszew - ok. 700 m. Zaledwie 5 minut spacerem zajmuje dotarcie do pętli tramwajowej, a 10 minut do najbliższego przedszkola oraz szkół: podstawowej i liceum ogólnokształcącego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Las Lindego, Szpital Bielański oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa i rekreacyjna: supermarkety, ścieżki rowerowe, parki, baseny i obiekty sportowe. Budynek położony jest około 600 m od trasy Mostu Północnego łączącego się z drogą krajową nr. 61 (Warszawa - Augustów) oraz drogą krajową nr. 7 (Chyżne - Gdańsk).

Nowa inwestycja Funduszu to również idealna lokalizacja dla studentów pobliskich uczelni: Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW), Akademii Wychowania Fizycznego (AWF) oraz Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Najemcy korzystający z usług Funduszu Mieszkań na Wynajem będą mogli wynająć miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórkę lokatorską. Swoją ofertę Fundusz kieruje również do firm, chcących wynająć mieszkania dla swoich pracowników lub w celu prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Nasza inwestycja w dzielnicy Bielany to przykład lokalizacji spełniającej wymogi osób pracujących w centrum Warszawy - podróż metrem trwa zaledwie ok. 18 minut, jak również rodzin z dziećmi i tych, którzy cenią sobie możliwość rekreacji blisko miejsca zamieszkania. Fundusz Mieszkań na Wynajem oferuje kompleksową i unikalną na polskim rynku usługę najmu, a jej przewagę nad innymi stanowi między innymi wsparcie dla najemcy świadczone przez Centrum Obsługi Klienta i zarządcę budynku.

Jednocześnie zawarcie umowy najmu z podmiotem w grupie bankowej gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność jej warunków - mówi Ryszard Słowiński, prezes Zarządu BGK Nieruchomości S.A.

Tak jak w przypadku innych swoich inwestycji, Fundusz Mieszkań na Wynajem przywiązuje szczególną wagę do funkcjonalności lokali, poprzez zapewnienie odpowiedniego rozkładu mieszkań z podziałem na strefę dzienną i nocną, szczególnie w lokalach 2 i 3 pokojowych. Zapewnia to wszystkim mieszkańcom komfort w codziennym użytkowaniu, szczególnie istotny w przypadku rodzin. Również, jeśli chodzi o kolorystykę mieszkań, Fundusz dba o to, aby była ona zgodna z preferencjami osób młodych oraz odpowiednia dla rodzin z małymi dziećmi.

Fundusz Mieszkań na Wynajem jest w trakcie przygotowywania kolejnych inwestycji, w których znajdą się mieszkania zarówno dla indywidualnych najemców, jak i dla firm. W chwili obecnej zakontraktowano już inwestycje zlokalizowane w Warszawie w dzielnicach Mokotów, Żoliborz, Praga Południe oraz w Krakowie, Poznaniu i w Katowicach.

Oferta mieszkań do wynajęcia znajduje się na stronie www.jakusiebie.pl.

Źródło: Fundusz Mieszkań na Wynajem

Udostępnij artykuł: