iPKO Biznes ponownie nagrodzony medalem europejskim

Bankowość

System bankowości elektronicznej iPKO Biznes po raz drugi zdobył Medal Europejski, którym wyróżniane są wyroby i usługi spełniające najwyższe europejskie standardy.

iPKO Biznes jest nowoczesnym i przyjaznym w obsłudze systemem bankowości elektronicznej skierowanym do klientów korporacyjnych. Zaletą systemu iPKO Biznes są także dodatkowe moduły tj. PKO Cash – usługa zarządzania gotówką, Tradeservice dający dostęp do transakcji handlu zagranicznego oraz iPKO Dealer umożliwiający negocjowanie kursów walut.

– System iPKO Biznes został wdrożony do oferty korporacyjnej Banku w 2007 r. Od tego czasu jest systematycznie rozwijany o nowe funkcjonalności i usprawnienia. Aktualnie system obsługuje ponad 7 tys.klientów korporacyjnych oraz około 7 tys. klientów z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Rynku Mieszkaniowego. Niedawno system został wzbogacony o usługę wypłat masowych pozwalającą na realizację przez Bank gotówkowych zleceń płatniczych klienta, który dokonuje wielu jednorazowych wypłat gotówkowych i zdecydowany jest na outsourcing tego procesu poza sieć swoich placówek – podkreśla Konrad Grajeta, Dyrektor Departamentu Zarządzania Środkami Finansowymi PKO Banku Polskiego.

iPKO Biznes był już wyróżniony Medalem Europejskim w 2008 r. Organizatorem konkursu jest Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. Celem przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski oraz pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

PKO Bank Polski i jego produkty są regularnie nagradzane w wielu rankingach. W ostatnim czasie Bank znalazł się na 1. miejscu w Rankingu Najlepszych Banków, przygotowanym przez Gazetę Finansową.

Źródło: PKO Bank Polski

Udostępnij artykuł: