IT@Bank 2013: IT pomoże dotrzeć do klienta

BANK 2013/12

Doroczny, szósty już, ranking IT@BANK 2013 rozstrzygnięty. Redakcja "Miesięcznika Finansowego BANK", jego organizator, ogłosiła zwycięzców i nagrodziła laureatów. Stało się to w trakcie tegorocznej konferencji IT@BANK 2013.

Sama konferencja rozpoczęła się 21 listopada kilka chwil po godz. 9 i zgromadziła ponad 400 przedstawicieli zarządów banków i firm informatycznych, dyrektorów IT instytucji finansowych oraz przedstawicieli świata nauki i polityki. Otworzyli ją: dr Mieczysław Groszek, wiceprezes Związku Banków Polskich i przewodniczący Rady Programowej IT@BANK 2013; Stanisław Brzeg-Wieluński, redaktor naczelny „Miesięcznika Finansowego BANK” oraz Andrzej Kawiński, prezes Instytutu Analiz i Prognoz Rynkowych, członkowie Rady Programowej IT@BANK 2013. Na ekranach komputerów obejrzało ją, dzięki transmisji on-line na Bankier.pl i aleBank.pl, prawie 60 tys. internautów. Jak słusznie zauważył jeden z uczestników imprezy: „kogo tutaj nie ma, lub nie ogląda konferencji w sieci – to znaczy, że niewiele znaczy w bankowym IT.”

W trakcie tegorocznej ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: