IT@Bank 2015: Kompleksowa usługa

BANK 2015/11

IntegraKom Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1998 r., siedziba firmy mieści się w Warszawie. Właścicielami spółki są Andrzej Świniarski i Andrzej Jaszczyk, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu stworzyli firmę o silnej pozycji w branży IT w Polsce.

IntegraKom Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1998 r., siedziba firmy mieści się w Warszawie. Właścicielami spółki są Andrzej Świniarski i Andrzej Jaszczyk, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu stworzyli firmę o silnej pozycji w branży IT w Polsce.

Dostarczamy, wdrażamy i utrzymujemy kompletną infrastrukturę IT: serwery, macierze, biblioteki taśmowe, urządzenia dla sieci LAN i SAN oraz oprogramowanie systemowe i zarządzające - na potrzeby platform integracyjnych, wirtualizacyjnych, rozwiązań wysokiej dostępności i chmurowych. Naszymi klientami jest wiele firm i instytucji średniej wielkości, w tym sektora bankowego i finansowo-ubezpieczeniowego. Jako prężnie działająca firma wyspecjalizowana w segmencie serwerów i pamięci masowych, skutecznie konkurujemy - dzięki niskim cenom, wysokiej jakości rozwiązaniom i elastyczności działania - z największymi dostawcami polskiego rynku IT.

Proponujemy naszym klientom kompleksową usługę: od doboru parametrów i wykonania projektu systemu przy współpracy z dostawcą aplikacji, poprzez dostawę, instalacje i uruchomienie infrastruktury, po utrzymanie, rozbudowę i obsługę serwisową rozwiązania. Nasza oferta oparta jest na produktach IBM, wiodącego światowego dostawcy technologii IT.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nasz sprzętu i rozwiązań zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

IntegraKom Sp. z o.o.
ul. Płowiecka 105/107
04-501 Warszawa
Tel. +48 (22) 617 57 67
Dział handlowy: zapytania@integrakom.pl

 

Oferujemy szeroki zakres produktów i rozwiązań IBM:

Pamięci masowe System Storage - wysoka pojemność, wydajność, dostępność i niezawodność. Stabilne rozwiązania przetwarzania i przechowywania dużych ilości danych oraz tworzenia kopii zapasowych. Systemy dyskowe klasy entry z technologią wirtualizacji, obsługujące do 192 dysków SATA, SAS, SSD. Storwize V7000 - innowacyjny system zwirtualizowanej pamięci masowej zintegrowany z IBM SVC, umożliwiający integrację i zarządzanie pamięciami masowymi innych producentów. Macierze klasy Enterprise DS8000, IBM XIV, SONAS, wysokowydajne i pojemne systemy centralne dla największych korporacji. Ekstremalnie szybkie i wydajne macierze z technologią Flash - IBM FlashSystem. Urządzenia do tworzenia kopii zapasowych: skalowalne biblioteki taśmowe. Wirtualne systemy taśmowe, oparte na dyskach innowacyjne systemy oferujące technologię deduplikacji danych.

Serwery Power System - serwery dedykowane do przetwarzania transakcyjnego w środowiskach UNIX, niezwykle szybkie i wydajne, oparte na unikalnych procesorach Power8 i systemie operacyjnym IBM AIX. Maszyny Power Express - ekonomiczne, wydajne i korzystne cenowo, począwszy od 1-gniazdowej maszyny poprzez skalowalne serwery, serwery klasy midrange, jak i maszyny do realizacji projektów krytycznych wymagających dużej skali obliczeń. Możliwości sprzętu zwielokrotnia system operacyjny IBM AIX, oferujący unikalną funkcjonalność, skalowalność, wbudowane funkcje partycjonowania dla wirtualizacji i clusteringu dla rozwiązań HA.

Linux on Power - Linux na platformie Power Systems to jedyna infrastruktura, która pozostawia otwartą drogę wszechstronnego skalowania. Działa na wszystkich serwerach IBM Power Systems i daje się łatwo dopasować do potrzeb klienta. Standardowe dystrybucje Red Hat, SUSE i Ubuntu stwarzają dobre warunki do optymalizacji obciążeń i aplikacji.

Oprogramowanie WebSpheres - oprogramowanie dla infrastruktury integracyjnej i aplikacyjnej - wspomaga proces budowy i wdrażania aplikacji biznesowych oraz zarządzania nimi, zapewnia scentralizowaną infrastrukturę do integrowania aplikacji i automatyzacji procesów biznesowych.

Autoryzowany Serwis IBM - kompleksowe usługi serwisowania i wsparcia urządzeń IBM, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny całego zakresu produktów IBM, także starszych generacji.

 

Udostępnij artykuł: