IT@Bank 2015: Kompleksowa usługa

BANK 2015/11

IntegraKom Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1998 r., siedziba firmy mieści się w Warszawie. Właścicielami spółki są Andrzej Świniarski i Andrzej Jaszczyk, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu stworzyli firmę o silnej pozycji w branży IT w Polsce.

IntegraKom Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1998 r., siedziba firmy mieści się w Warszawie. Właścicielami spółki są Andrzej Świniarski i Andrzej Jaszczyk, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu stworzyli firmę o silnej pozycji w branży IT w Polsce.

Dostarczamy, wdrażamy i utrzymujemy kompletną infrastrukturę IT: serwery, macierze, biblioteki taśmowe, urządzenia dla sieci LAN i SAN oraz oprogramowanie systemowe i zarządzające – na potrzeby platform integracyjnych, wirtualizacyjnych, rozwiązań wysokiej dostępności i chmurowych. Naszymi klientami jest wiele firm i instytucji średniej wielkości, w tym sektora bankowego i finansowo-ubezpieczeniowego. Jako prężnie działająca firma wyspecjalizowana w segmencie serwerów i pamięci masowych, skutecznie konkurujemy – dzięki niskim cenom, wysokiej jakości rozwiązaniom i elastyczności działania – z największymi dostawcami polskiego rynku IT.

Proponujemy naszym klientom kompleksową usługę: od doboru parametrów i wykonania projektu systemu przy współpracy z dostawcą aplikacji, poprzez dostawę, instalacje i uruchomienie infrastruktury, po utrzymanie, rozbudowę i obsługę serwisową rozwiązania. Nasza oferta oparta jest na produktach IBM, wiodącego światowego dostawcy technologii IT.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferowanego przez nasz sprzętu i rozwiązań zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: