IT Bank 2015 Relacja: Praktyczny aspekt nowoczesnych technologii

BANK 2015/12

Niezbyt często zdarza się, by konferencyjne rozważania na temat nowoczesnych technologii urozmaicił osobiście doświadczony przez los człowiek, który doskonale wie, jak i gdzie wykorzystać zdobycze współczesnej cywilizacji, by ludziom rzeczywiście żyło się lepiej. Jednak praktyczny pokaz możliwości stał się jednocześnie przytykiem, że pomimo dostępności i łatwości wykorzystania rozwiązań IT, z niewiadomych powodów nie wszyscy decydują się na stwarzanie dostępnych ułatwień najbardziej potrzebującym.

Sławomir Dolecki
Zdjęcia: Marzena Stokłosa

Cykl prelekcji był elementem ses j i tematycznej “W jaki sposób innowacyjne rozwiązania mogą zmienić sposób działania banku?”. To stały element dorocznej konferencji IT@BANK, podczas której biznes przeplata się z technologią. Tym razem padło jednak pytanie – czy zawsze tworzą one najlepiej zoptymalizowaną parę i czy ich synergia rzeczywiście daje maksymalne korzyści? Jak się zdaje, tak właśnie uważają przedstawiciele branży IT, którzy oferują coraz nowocześniejsze, szybsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze narzędzia służące klientom oraz pracownikom instytucji finansowych.

Oddział w pociągu

Wiele wystąpień koncentrowało się na bezpośredniej obsł...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: