IT@BANK 2016: CasePro – system optymalizujący proces kredytowy

BANK 2016/11

Nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają zwiększyć efektywność realizacji procesów biznesowych. Standaryzacja procesów, automatyzacja powtarzalnych kroków, obieg elektronicznej dokumentacji pozwalają ograniczyć pracochłonność przy zachowaniu bezpieczeństwa i zgodności z regulacjami. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie wolumenu obsługiwanych spraw przy takich samych zasobach osobowych.

Robert Tymiński
dyrektor ds. projektowania rozwiązań Bonair S.A.

W bankach jednym z najczęściej automatyzowanych procesów jest proces kredytowy stanowiący podstawę ich działalności. System CasePro wdrażany z sukcesem w instytucjach finansowych zapewnia w pełni elektroniczny obieg spraw i dokumentów w procesach kredytowych. Począwszy od etapu udzielania informacji wstępnej, poprzez obsługę wniosków kredytowych, ocenę ryzyka, podejmowanie decyzji, udzielenie kredytu po etap monitorowania ekspozycji kredytowych i widok klienta 3600. Rozwiązanie zapewnia obsługę wielu modeli biznesowych w zależności od typu kredytobiorcy, rodzaju produktu, wysokości zaangażowania czy rodzaju prowadzonych ksiąg rachunkowych.

Klient indywidualny

W ramach obsługi klienta detalicznego system pozwala ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: